Datum objave: 01.04.2011

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Radovan Stanislav Pejovnik je podpisal pogodbo o podaljšanju sodelovanju z Institutom Cervantes, ki ima prostore na Filozofski fakulteti. V njihovem imenu je pogodbo podpisala generalna sekretarka inštituta ga. Carmen Pérez Fragero. Ob podpisu pogodbe je bila prisotna tudi Španska veleposlanica, njena ekscelenca  ga. Anunciada Fernández de Córdova, direktor Aule Cervantes Ljubljana in direktor Instituta Cervantes München g. Ibon Zubiaur.

Generalna sekretarka ga. Carmen Pérez Fragero se je včeraj že sestala z dekanom Filozofske fakultete prof. dr. Valentinom Bucikom in odgovornimi s Katedre za španski jezik in književnost navedene fakultete. Inštitut je center španske kulture, jezika in  znanosti pri nas.