Datum objave: 06.05.2011

Ljubljanski univerzitetni inkubator in Kiberpipa vas vabita na majski Večer za inovativne in podjetne, ki bo potekal v znamenju najboljšega slovenskega start-up podjetja. V četrtek, 12. maja ob 19h se nam bosta v Kiberpipi (Kersnikova 6) pridružila člana ekipe zmagovitega podjetja DiaGenomi d.o.o. Klemen Španinger in Rok Košir.

DiaGenomi je edino podjetje v slovenskem prostoru, ki ponuja diagnostična testiranja za rak dojke in debelega črevesa, ki temeljijo na zapisu DNK. Nudi širok izbor različnih inovativnih testiranj, ki predstavljajo korak bliže k osebnemu svetovanju tako na področju zdravljenja bolezni kot tudi preventive. Perspektivnost podjetja in njegove ekipe so prepoznali na več tekmovanjih, saj je podjetje zmagalo tudi na tekmovanju za najboljši poslovni načrt, prav tako pa se je uvrstilo med finaliste Podjetne Primorske in Rektorjeve nagrade za naj inovacijo UL. Že kmalu po ustanovitvi je v podjetje vstopil zunanji investitor in strateški partner, ki pomaga pri širjenju prodajne mreže in razvoju. V podjetju se namreč zavedajo, da je za uspeh pomembno več kot zgolj ideja.

O tem, kaj je pomembnejše od ideje za dosego uspeha, s čim so prepričali komisijo tekmovanja za najboljše start-up podjetje, o ciljih podjetja in še več bomo spregovorili na majskem VIP večeru. Vstop na dogodek je prost, nanj pa se prijavite preko spletne strani LUI.

Vabljeni!