Datum objave: 30.05.2011

V Zbornični dvorani rektorata bo v četrtek, 2. junija 2011, ob 13.00 uri predavanje prof. dr. Phillipa G. Altbacha, svetovno uveljavljenega raziskovalca internacionalizacije izobraževanja, ki prihaja z bostonskega Centra za mednarodno visoko šolstvo (CIHE, Boston College, ZDA).  Obisk profesorja Altbacha v Sloveniji poteka v sklopu raziskovalnega projekta DEP-08-EuroHESC-OP-016, ki ga izvajajo na naši Pedagoški fakulteti. Predavanju bo sledil razgovor z udeleženci.

Naslov predavanja prof. Altbach bo: Globalization and Internationalization of Higher Education: The 21st Century Challenge

To je enkratna priložnost za udeležence, da spoznajo najnovejše trende na področju internacionalizacije izobraževanja tudi v pogovoru s predavateljem.

Vljudno vabljeni!