Datum objave: 30.06.2011

Rektor univerze prof. dr. Radovan Stanislav Pejovnik je sprejel nagrajence, ki so se udeležili natečaja za eseje na temo kvalitete študija na Univerzi v Ljubljani. Natečaj je letos zaživel prvič, pripravil pa ga je Študentski svet.

Na sprejemu je rektor čestital vsem tekmovalcem in skupaj s predsednikom Študentskega sveta, g. Janezom Turkom, izročil nagrade ter listine trem najboljšim po izboru komisije. Prvo mesto je osvojil Mitja Drab, študent Fakultete za matematiko in fiziko, ter dobil finančno nagrado v višini 1000 evrov, drugo mesto je zasedla Maja Žarković, študentka Fakultete za elektrotehniko, in tako prejela 500 evrov, tretje mesto in nagrada 500 evrov pa sta pripadla študentu Fakultete za matematiko in fiziko Juriju Stritihu.

Fotograf: Željko Stevanić, IFP d.o.o.

Več slik v fotogaleriji

Esej Mitja Drab