Datum objave: 08.09.2011

Rezultati natečaja za motiv za tutorske majice

Univerza v Ljubljani je 22. 6. 2011 razpisala natečaj za motiv za tutorske majice na temo tutorstva na Univerzi v Ljubljani. Na Natečaj za motiv za tutorske majice smo prejeli 39 različnih natečajnih rešitev.
Komisija za izbor natečajne rešitve je pravočasno prispele in popolne natečajne rešitve ocenjevala na podlagi kriterijev iz razpisa natečaja, po v naprej pripravljenem obrazcu.
Vsak član komisije je ocenil natečajne rešitve na podlagi naslednjih kriterijev: navezovanje motiva na tutorstvo (od 0 do 10 točk), izvirnost motiva (od 0 do 5 točk), estetika motiva (od 0 do 5 točk), primernost motiva za tisk na tutorskih majicah in drugih podlagah (od 0 do 10 točk). Člani komisije so nato izbrali tisto rešitev, ki je skupno prejela največ točk.
Komisija je za najboljšo ocenila rešitev Mateja Kerina s Fakultete za arhitekturo.
Zmagovalna natečajna rešitev je prejela 106 točk od skupno 120 točk.

Čestitamo!

Zmagovalni motiv: