Datum objave: 25.10.2011

Alumni klub Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani prireja v četrtek, 27. oktobra v dvorani Stožice prireja enkraten dogodek.
Dvorana Stožice bo dobila novo podobo – EF-točke bodo označevale posamezne generacije nekdanjih študentov Ekonomske fakultete, da se bo našlo kar največ starih prijateljev. Za odlično vzdušje bodo skrbeli Katarina Čas, Peter Poles (oba nekdanja študenta EF!) in Miha Brajnik; za glasbo pa legenda Vlado Kreslin in skupina Siddharta. Vmes bo veliko časa za sproščene pogovore in obujanje spominov ob videih in fotografijah. Po končanem srečanju se bo druženje nadaljevalo na after party v klub Cvetličarna, kjer bo vstop mogoč le z vstopnico na srečanje.

Bodite del največjega povezovanja ekonomistov v Sloveniji in se kot diplomant Ekonomske fakultete v Ljubljani včlanite v Alumni klub! Nakup vstopnic je mogoč le ob predhodni včlanitvi v klub.

Več na www.ef.uni-lj.si/srecanje ali na Facebooku (Alumni klub Ekonomske fakultete).