V ponedeljek, 24.10.2011, je potekal redni letni občni zbor Športne zveze Univerze v Ljubljani, na katerem so predstavniki društev članic izvolili novo vodstvo za mandatno obdobje 2011-2015. Za predsednika zveze je bil za nov mandat ponovno izvoljen dr. Milan Žvan.

Datum objave: 24.10.2011

Letošnji občni zbor je zasedal v zbornični dvorani Univerze v Ljubljani. 15 predstavnikov prav toliko članic Športne zveze Univerze v Ljubljani je na rednem letnem zasedanju obravnavalo Poslovno poročilo zveze za leto 2010 in Letno poročilo zveze za študijsko leto 2010/11. Delegati so temeljito predelali in sprejeli Letni program zveze za študijsko leto 2011/12.

Predsednik zveze prof. dr. Milan Žvan je poudaril, da je zveza v preteklem mandatnem obdobju veliko postorila in veliko prispevala Univerzi v Ljubljani in širši skupnosti. Delegate je pozval k podpori nadaljnjim prizadevanjem za dodatno uveljavljanje vsebin s področja športa na Univerzi v Ljubljani. "Univerza v Ljubljani bo v svoji odličnosti obstala le če bo ohranila odličen odnos do obštudijskih dejavnosti, zlasti športa, ki ji dajejo neponovljivo dodano vrednost." je sklenil nagovor ob predstavitvi Letnega programa 2011/12.

V okviru točke Sprejem novih lanic je najvišji organ zveze med članice zveze sprejel Športno društvo Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani in Športni karate društvo Ilir.

Občni zbor je skoraj s plebiscitno večino potrdil vseh 10 kandidatov za člane Izvršnega odbora ter vse 3 kandidate za člane Nadzornega odbora zveze.

Za novega predsednika je bil izvolje dosedanji predsednik prof. dr. Milan Žvan.

Sestava Izvršnega odbora Športne zveze UL 2011-2015

1.  dr. Milan Žvan, predsednik