V sklopu Tedna univerze je v ponedeljek, 3. decembra 2007 ob 11. uri potekala otvoritev razstave "Biotehniška fakulteta skozi čas in prostor". Šest desetletij ljubljanskega študija biotehnike", ki jo prireja Arhivsko muzejska služba UL.

Datum objave: 03.12.2007

Študij biotehnike je eden najstarejših na ljubljanski univerzi. Pri tem je pomembno zaznamoval tudi mesto in širšo okolico. V počastitev častitljivega jubileja je Arhivsko muzejska služba UL pripravila posebno razstavo z naslovom "Biotehniška fakulteta skozi čas in prostor. Šest desetletij ljubljanjskega študija biotehnike".

Razstavo je odprl dekan Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani prof. dr. Janez Hribar. Na prireditvi so sodelovali tudi študenti AGRFT in AG, ki so prikazali vlogo Biotehniške fakultete skozi čas. Razstavo si je možno ogledati v prostorih UL pred Zbornično dvorano.