Datum objave: 05.06.2012

Ob koncu študijskega leta 2011/2012 se bo v prostorih Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani odvijala vsakoletna zaključna razstava študentskih del kot izbor najboljšega iz njihove likovne, oblikovalske in restavratorske produkcije v tekočem študijskem letu.
Na oddelkih za slikarstvo in kiparstvo na Erjavčevi 23 bodo razstavljena dela iz študentske slikarske, kiparske, risarske in grafične produkcije ter dela s področja videa in novih medijev. 8.junija ob 15-ih in 9.junija ob 10-ih bosta po razstavi vodila profesorja ALUO Žiga Kariž in Jože Barši.
Razstava oddelka za oblikovanje vizualnih komunikacij in oddelka za industrijsko in unikatno oblikovanje bo predstavljena na matični lokaciji na Dolenjski cesti 83.
Razstava oddelka za restavratorstvo bo na lokaciji Svetčeva 1 (ogled je možen po predhodni najavi po telefonu št. 01 421 76 80).

Razstava bo na ogled od 8. do 15.junija 2012 ob delovnih dnevih med 10. in 15.uro. Vstop je prost. Vljudno vabljeni.