Datum objave: 06.06.2012

Informativni dan skupnega interdisciplinarnega programa druge stopnje kognitivna znanost

Na informativnem dnevu bomo najprej predstavili mlado, a hitro se razvijajoče področje kognitivne znanosti - s čim se ukvarja, katere vede povezuje, kako njena spoznanja vplivajo na naša življenja in na naše razumevanje duševnih pojavov. Glavni del predstavitve pa bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu bolonjskemu študiju druge stopnje Kognitivna znanost na Univerzi v Ljubljani, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko in Pedagoške fakultete. Skupni program je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na petih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem ali s kognitivno znanostjo na sploh.

PETEK, 8. junij ob 15h, Zbornična dvorana Univerze v Ljubljani, Kongresni trg 12

Vabljeni!