Guildford, Velika Britanija
20. – 21. junij 2012

Datum objave: 14.06.2012

Informativni dogodki za pretekle razpise za področje Vesolje so se organizirali šele po objavi uradnega dokumenta razpisa. Letos prvič, pa je predviden informativni dan za zadnji, šesti, razpis v okviru 7. okvirnega programa pred uradno objavo. Dogodek bo potekal od 20. – 21. junija 2012 na Univerzi Surrey v kraju Guildford, Velika Britanija.

Udeleženci bodo dobili:

Informacije o vsebini šestega razpisa in o prihodnjem sofinanciranju področja Vesolje v Horizontu 2020

priložnost matchmakinga

kratke predstavitve projektnih idej in sposobnosti potencialnih partnerjev

spontana priložnost mreženja v sproščenem okolju

V začetku meseca aprila je bil objavljen tudi osnutek delovnega programa za prihajajoči razpis s področja Vesolja. Ta bo zagotovilo za podlago za razpis, katerega predvidena objava je 10. julija 2012.

Program dogodka, na katerega je trenutno prijavljenih že 120 udeležencev, in druge informacije so dosegljive na spletni strani: http://www.b2match.eu/space2012infoday/pages/home , kjer se na brezplačni dogodek lahko tudi prijavite.