S 14.1. 2008 bo Karierni center Univerze v Ljubljani pričel s informativnim svetovanjem za izbiro študija.

Datum objave: 09.01.2008

Če se odločate za študij in imate kakšno vprašanje ali pomislek, vam v Kariernem centru Univerze v Ljubljani v okviru informativnega svetovanja za izbiro študija nudimo dodatne informacije o študijskih programih in promocijske brošure vseh fakultet, akademij in visokih šol, ki so članice Univerze v Ljubljani. Storitev je brezplačna.

V našem centru nas lahko obiščete od torka do četrtka med 15:00 in 16:30 uro, ob torkih in sredah pa tudi v dopoldanskem času od 9:00 do 11:00 ure. Za dodatna vprašanja smo vam na voljo tudi preko elektronske pošte: in na telefonski številki: 01/ 2443 732.

Kako do nas?

Svetovalnica Kariernega centra se nahaja v prostorih uprave Univerze v Ljubljani, na Kongresnem trgu 12, v Ljubljani.

Če ne veš kam, pridi k nam!