Datum objave: 18.12.2012

Prireditev Informativa '13 bo potekala 1.2. in 2.2.2013 od 9.00 do 18.00 ure na Gospodarskem razstavišču in je odlična priložnost za posameznika, ki se odloča za (nadaljnje) izobraževanje, da se na enem mestu seznani s ponudbo izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji ter v tujini. Univerza v Ljubljani, kot osrednja visokošolska in raziskovalna ustanova v Republiki Sloveniji, se želi s predstavitvijo na prireditvi predvsem približati mladim in jim predstaviti vse potrebne informacije v zvezi s študijem, obštudijskimi ter drugimi dejavnostmi, ki potekajo v okviru članic Univerze v Ljubljani (3 akademije in 23 fakultet). Kandidatom za študij želimo sporočiti, da so pri nas dobrodošli ter da jim bomo tekom študija nudili celostno podporo na njihovi študijski in kasneje tudi karierni poti. V kolikor še niso odločeni, kateri študij izbrati, jim nudimo individualno svetovanje, kjer jih podrobneje seznanimo z vsebinami študijskih programov in zaposlitvenih možnostih. Več o predstavitvi Univerze v Ljubljani na prireditvi Informativa '13 si lahko preberete na https://sites.google.com/a/student.uni-lj.si/informativa-2013/home.