Datum objave: 05.02.2013

Vabilo na informativni dan, v okviru katerega bodo predstavili možnosti vključevanja v programe Evropskega tehnološkega inštituta - EIT. Dogodek bo na MIZKŠ  6. februarja z začetkom ob 9.30 uri. Več o dogodku in program, ter način obvezne registracije so v posredovanem sporočilu:

Možnosti vključevanja Slovenije v programe in pobude Evropskega inštituta za inovativnost in tehnologijo - EIT - Vabimo vas, da se udeležite predstavitve Evropskega inštituta za inovativnost in tehnologijo (EIT), ki bo v sredo, 6.2.2013 v veliki dvorani (M16) Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport, Masarykova 16, Ljubljana, s pričetkom ob 9.30. Predstavitev organizira SPIRIT Slovenija, v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost, kulturo in šport. Predstavitev strategije, dosedanjih rezultatov ter predlogov programa EIT za naslednjo finančno perspektivo bosta podala predsednik upravnega odbora in direktor EIT. Predstavljene bodo tudi izkušnje delovanja prvih mednarodnih centrov znanja in inovativnosti (Knowledge and Innovation Communities, KICs) , ki delujejo v okviru EIT. Razprava bo usmerjena v definiranje priložnosti in možnosti za vključevanje Slovenije v programe in pobude EIT.