Datum objave: 05.04.2013

Vlada RS je na svoji redni seji 4.4.2013 imenovala člane (predstavnike vlade) v Upravni odbor Univerze v Ljubljani.

Novi člani so:

1. COLARIČ Jože
2. mag. HRIBAR MILIČ Samo
3. mag. KRAJCAR Urban

Poleg imenovanja novih članov je vlada dala tudi soglasje k imenovanju Franja Bobinca kot predstavnika delodajalcev.

V ponedeljek, 18.2.2013, so bile na Univerzi v Ljubljani volitve predstavnikov visokošolskih učiteljev, znanstvenih delavcev in visokošolskih sodelavcev, drugih delavcev  ter predstavnikov delodajalcev v Upravni odbor Univerze v Ljubljani.

Izvoljeni so bili:

a) izmed visokošolskih učiteljev, znanstvenih delavcev in
    visokošolskih sodelavcev:

4.Prof. dr.  DRNOVŠEK Janko
5. Prof. dr. HRIBAR Janez
6. Prof. dr. PIRNAT Rajko

b) izmed drugih delavcev:

7. Mag. HRIBAR GOLOB Bernarda

c) izmed predstavnikov delodajalcev:

8.  BOBINAC Franjo

Celotno volilno poročilo volitev si lahko preberete na: http://www.uni-lj.si/novica.aspx?id=8057

Predstavnik študentov v Upravnem odboru Univerze v Ljubljani je

9. ROGIČ SKALAR Gašper, študent Fakultete za arhitekturo.

S tem ima UO Univerze v Ljubljani izvoljene in imenovane vse člane. Staremu UO poteče mandat 9. aprila letos. Ustanovna seja novega UO bo v aprilu.