Datum objave: 27.06.2013

Z veseljem vam sporočamo, da smo uspešno zastavili vsebino in organizacijsko izvedli Posvet in usposabljanje UL za sistem in kulturo kakovosti, ki je bil namenjen nadgradnji znanja in veščin zaposlenih na UL pri krepitvi kakovosti na Univerzi v Ljubljani.

Udeleženci izobraževanja so izrazili še posebno veliko navdušenje nad interaktivno zasnovanimi delavnicami, kjer so izpopolnjevali komunikacijske pristope za reševanje zahtevnih, konfliktnih situacij. Takšna znanja so namreč nujna za razvijanje kulture, ki omogoča vsem zaposlenim negovati kakovost. Veliko zadovoljstvo so udeleženci izrazili tudi s sklopom živahnih predavanj ter delavnic, ki so razstirale celovit in poglobljen vpogled v procese, ki nam pomagajo načrtovati naše sisteme kakovosti in s pomočjo katerih lahko bolj osredotočeno izboljšujemo študijske programe. Snovalci in organizatorji usposabljanja smo še posebno zadovoljni nad prijetno in spodbudno atmosfero, ki se je razvila med dogodkom, ter ustvarila nova oziroma poglobila stara poznanstva med zaposlenimi.

Posvet je potekal 18. in 19. junija 2013 v prostorih Pravne in delno tudi Ekonomske fakultete. Organiziran je bil v okviru dvo in pol letnega projekta KUL; Kakovost – Univerza v Ljubljani, ki poteka z namenom obširne in poglobljene nadgradnje sistema kakovosti na Univerzi v Ljubljani. Več o projektu si lahko preberete na naslednji povezavi: http://www.uni-lj.si/kakovost/posveti_konference_delavnice_in_drugi_dogodki/projekt_kul.aspx).

Program posveta

C75T3877 jpg