Deseto priznanje SOVA za posebne dosežke na področju visokošolske didaktike gre letos vodjem in mentorjem ekipe, ki je lanskega novembra zasedla prvo mesto na prestižnem študentskem tekmovanju iz sintezne biologije na univerzi MIT.

Datum objave: 28.02.2008

Budnemu očesu SOVE, Slovenskega društva za visokošolsko didaktiko se dogodek, kakršen je prvo mesto na prestižnem študentskem tekmovanju na univerzi MIT, pač ne more izmuzniti. Vodje in mentorje zmagovalne ekipe bomo počastili s priznanjem SOVA, ki ga - letos že desetič -  podeljujemo za posebne dosežke na področju visokošolske didaktike. Svečanost dogodka bo podkrepljena s strokovno kritičnim nagovorom o odličnosti v visokem šolstvu doc. Janeza Mayerja z Mariborske Fakultete za organizacijske vede in seveda s poljudno znanstveno predstavitvijo zmagovalnega projekta. Za glasbeno začimbo z aromo umirjenega jazza bo poskrbel Igor Matkovič trio.

Vljudno vabljeni!