AKADEMIJA ZA GLASBO

Predsednik: Tin Cugelj  
Podpredsednik: Nejc Grm

 

AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO

Predsednica: Lina Akif 
Podpredsednik: Rok Kajzer Nagode   

Namestnika: 
Andrej Nagode  
Nina Kuclar Stiković

 

AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE

Predsednik: Žiga Hančič 
Podpredsednik: Gregor Humar

 

BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

Predsednik: Jure Mravlje 
Podpredsednik: Martina Podgoršek

 

EKONOMSKA FAKULTETA

Predsednik: Rok Smrekar 
Podpredsednik: Tim Robič   

Namestnika: 
Alen Rožac 
Tjaša Zver Siječić

 

FAKULTETA ZA DRUŽBENE VEDE

Predsednica: Janja Zdovc 
Podpredsednica: Laura Koudela   

Namestnika: 
Luka Klanšek 
Kristjan Kos

 

FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO

Predsednik: Rok Šikonja  
Podpredsednica: Karmen Kastelic   

Namestnika: 
Gregor Karpljuk 
Tadej Mulh
 

FAKULTETA ZA FARMACIJO

Predsednica: Emanuela Senjor 
Podpredsednik: Anže Zidar   

Namestnici: 
Špela Kert 
Jerca Kristan

 

FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO

Predsednik: Benjamin Cerar 
Podpredsednik: Miha Tallarini   

Namestnika:
Amel Emkić 
Urša Maček

 

FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO

Predsednica: Ula Rozman  
Podpredsednik: Klemen Putar

 

FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO

Predsednik: Jure Slak 
Podpredsednik: Miha Srdinšek   

Namestnika:  
Ana Kregar  
Miha Podkrajšek

 

FAKULTETA ZA POMORSTVO IN PROMET

Predsednica: Anita Mole 
Podpredsednik: Gašper Flis

 

FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO

Predsednik: Sandi Režonja 
Podpredsednik: Rok Vodopivec

 

FAKULTETA ZA ARHITEKTURO

Predsednik: Nikolaj Salaj 
Podpredsednica: Anja Mencinger   

Namestnik: Ahmed Fetahu

  

FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO

Predsednik: Matej Drobnič 
Podpredsednik: Miha Jurančič 

Namestnika:
Miha Kavčič
Žiga Rosec

 

FAKULTETA ZA ŠPORT

Predsednik: Gregor Mišič 
Podpredsednik: Klemen Krejač   

Namestnica: Anja Zorko

 

FILOZOFSKA FAKULTETA

Predsednik: Tomaž Kek 
Podpredsednik: Matjaž Zgonc   

Namestnica: Lara Krasovec

 

MEDICINSKA FAKULTETA

Predsednik: Klemen Petek 
Podpredsednik: Vid Jenko

 

NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA

Predsednica: Tjaša Valič 
Podpredsednik: Žan Turnšek    

Namestnika: 
Žiga Šraml 
Eva Lipnik

 

PEDAGOŠKA FAKULTETA

Predsednica: Živa Jakšić Ivačič  
Podpredsednica: Nina Zupanc

 

PRAVNA FAKULTETA

Predsednik: Rok Lampret  
Podpredsednik: Blaž Kadivec    

Namestnici: 
Gala Selakovič 
Miriam Gajšek

 

 VETERINARSKA FAKULTETA

Predsednica: Jana Šauperl 
Podpredsednica: Anja Pečjak

 

TEOLOŠKA FAKULTETA

Predsednik: Špela Vrtovec 
Podpredsednik: Jasmina Mikov 

 

FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO

Predsednik: Nejc Pulko 
Podpredsednica: Nika Stefanišin

 

ZDRAVSTVENA FAKULTETA

Predsednik: Nik Prebil 
Podpredsednik: Primož Glavič

 

FAKULTETA ZA UPRAVO

Predsednica: Petra Krulc 
Podpredsednica: Helena Sorč   

Namestnika: 
Nika Felda  
Rasim Čehić