Datum objave: 16.01.2019

Kategorija: Novice CUŠ

Za sproščanje med izpitnim obdobjem je poskrbljeno, saj smo za obdobje 21. 1. - 15. 2. 2019 pripravili pester športen program. Preverite spodaj ponudbo in ne pozabite svojih aktivnosti beležiti na Instagram natečaj #100xulaktiven.

Ponudba vadb:
Fitnes, velika dvorana = košarka, odbojka, nogomet, badminton, tekaški treningi, funkcionalna vadba, bootcamp, vadba z utežmi, kardio vadba, pilates, step aerobika, bodyshape, samoobramba, stretching, zdrava hrbtenica, power joga, joga, bodyworkout, masaže, nočna smuka na Starem vrhu, tek na smučeh, vodene vadbe: fitnes, badminton, košarka

Vse aktivnosti (razen smučanja in teka na smučeh) potekajo v Univerzitetni športni dvorani Rožna dolina in so za študente Univerze v Ljubljani BREZPLAČNE. V naprej sprejemamo prijave za 4 tedenski tečaj samoobrambe ter tečaj masaže. Na oba programa se lahko že sedaj prijavite preko prijavnice: goo.gl/wftHxb Na vse ostale programe se prijavite po sistemu dnevne rekreacije na povezavi www.uni-lj.si/dnevna_rekreacija.

Vsi novi obiskovalci preverite informacije: Vse o prijavnem sistemu in pravilih v dvorani - FAQ

Za več info smo na voljo na in 030 641 648 (Iva).

PROGRAM

1. TEDEN (21. 1.  - 25. 1. 2019)


Ponedeljek, 21. 1. 2019

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 1/3
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 1/3
  • 11.00 – 12.00: Bootcamp
  • 12.00 – 13.00: Funkcionalna vadba
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 17.00 – 18.00: Badminton
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 18.00 – 19.00: Pilates
  • 19.00 – 20.00: Step aerobika
  • 19.00 – 20.00: Športno izpitno obdobje - tečaj samoobrambe
  • 20.00 – 21.00: Bodyshape

Torek, 22. 1. 2019

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 2/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 2/3
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 9.00 – 10.00: Pilates
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 11.00 – 12.00: Fitnes - voden
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 12.00 – 13.00: Stretching
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 13.30 – 15.00 Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 15.30 – 17.00: Športno izpitno obdobje - tekaški treningi
  • 16.00 – 17.00 Košarka
  • 18.00 – 19.00: Kardio vadba
  • 18.30 – 19.30: Velika dvorana 3/3
  • 18.30 – 19.30: Fitnes
  • 19.00 – 20.00: Funkcionalna vadba
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Bootcamp
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 2/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Sreda, 23. 1. 2019

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 3/3
  • 9.00 – 10.00: Fitnes - voden
  • 10.00 – 11.00: Bootcamp
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 2/3
  • 10.30 – 12.00: Fitnes
  • 11.00 – 12.00: Košarka
  • 11.00 – 12.00: Step aerobika
  • 12.00 – 13.00: Bodyshape
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 2/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 2/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 17.00 – 18.00: Badminton
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 2/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 18.00 – 19.00: Funkcionalna vadba
  • 19.00 – 20.00: Pilates
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Stretching
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 3/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Četrtek, 24. 1. 2019

  • 9.00 – 10.00: Pilates
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 12.00 – 13.00: Stretching
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 2/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Športno izpitno obdobje - tekaški treningi
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.00 – 17.00: Odbojka
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 3/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 18.30 – 22.00: Četrtkova nočna smuka na Starem vrhu
  • 19.00 – 20.00: Power joga
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Bodyshape
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 2/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Petek, 25. 1. 2019

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 2/3
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 10.00 – 11.00: Pilates
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 10.30 – 12.00: Fitnes
  • 11.00 – 12.00: Funkcionalna vadba
  • 12.00 – 14.00: Športno izpitno obdobje - tečaj masaže
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 3/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes

2., 3. in 4. teden (28. 1. – 15. 2. 2019)

Ponedeljek

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 3/3
  • 9.00 – 10.00: Fitnes – voden
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 10.30 – 12.00: Fitnes
  • 11.00 – 12.00: Bootcamp
  • 12.00 – 13.00: Vadba z utežmi
  • 12.00 – 13.00: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 17.00 – 18.00 Badminton
  • 18.00 – 19.00: Pilates
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 2/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 19.00 – 20.00: Športno izpitno obdobje - tečaj samoobrambe
  • 19.00 – 20.00: Aerobika
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Joga
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 3/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Torek

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 2/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 2/3
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 9.00 – 10.00: Pilates
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 2/3
  • 11.00 – 12.00: Fitnes - voden
  • 12.00 – 13.00: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 12.00 – 13.00: Stretching
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 15.30 – 17.00: Športno izpitno obdobje - tekaški treningi
  • 16.00 – 17.00: Košarka
  • 17.00 – 18.00: Bodyworkout
  • 18.00 – 19.00: Kardio vadba
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 3/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 19.00 – 20.00: Funkcionalna vadba
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Vadba z utežmi
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 2/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Sreda

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 3/3
  • 9.00 – 10.00: Fitnes – voden
  • 10.00 – 11.00: Bootcamp
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 10.30 – 12.00: Fitnes
  • 11.00 – 12.00: Košarka
  • 11.00 – 12.00: Aerobika
  • 12.00 – 13.00: Joga
  • 12.00 – 13.00: Velika dvorana 2/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 2/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 17.00 – 18.00: Badminton
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 3/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 18.00 – 19.00: Funkcionalna vadba
  • 19.00 – 20.00: Pilates
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 –21.00: Stretching
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 3/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Četrtek

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 2/3
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 9.00 – 10.00: Pilates
  • 10.00 – 11.00: Funkcionalna vadba
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 11.00 – 12.00: Fitnes - voden
  • 12.00 – 13.00: Stretching
  • 12.00 – 13.00: Velika dvorana 2/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 13.30 – 15.00: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 2/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Športno izpitno obdobje - tekaški treningi
  • 16.00 – 17.00: Odbojka
  • 16.30 – 18.00: Fitnes
  • 18.00 – 19.30: Velika dvorana 3/3
  • 18.00 – 19.30: Fitnes
  • 18.00 – 19.00: Zdrava hrbtenica
  • 18.30 – 22.00: Četrtkova nočna smuka na Starem vrhu
  • 19.00 – 20.00: Joga
  • 19.30 – 21.00: Velika dvorana 3/3
  • 19.30 – 21.00: Fitnes
  • 20.00 – 21.00: Bodyshape
  • 21.00 – 22.30: Velika dvorana 2/3
  • 21.00 – 22.30: Fitnes

Petek

  • 7.00 – 9.00: Velika dvorana 3/3
  • 7.00 – 9.00: Fitnes
  • 9.00 – 10.30: Velika dvorana 2/3
  • 9.00 – 10.30: Fitnes
  • 10.00 – 11.00: Pilates
  • 10.30 – 12.00: Velika dvorana 3/3
  • 10.30 – 12.00: Fitnes
  • 11.00 – 12.00: Funkcionalna vadba
  • 12.00 – 14.00: Športno izpitno obdobje - tečaj masaže
  • 12.00 – 13.30: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 13.30 – 15.00: Velika dvorana 3/3
  • 12.00 – 13.30: Fitnes
  • 15.00 – 16.30: Velika dvorana 3/3
  • 15.00 – 16.30: Fitnes
  • 16.30 – 18.00: Fitnes


Programe: pilates, funkcionalna in kardio vadba, voden fitnes, bodyworkout, stretching, bootcamp, vadba z utežmi, masaže, vodena košarka, badminton in odbojka, nočna smuka vodita Urša Stopar in Matjaž Gregorčič, strokovna sodelavca, zaposlena preko projekta Mladi za mlade (Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, Šport mladih, Evropski socialni sklad).  

 zimsko športno

 Pridržujemo si pravico do spremembe programa.