Datum objave: 29.05.2019

Kategorija: Novice CUŠ

Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani vabi na programe Športnega izpitnega obdobja. Od 3. 6. do 28.6. 2019 se lahko vključite v pestro športno ponudbo, ki bo razbremenila še tako stresno izpitno obdobje. Vse aktivnosti potekajo v Univerzitetni športni dvorani Rožna dolina (Svetčeva 11) in so za študente Univerze v Ljubljani brezplačne.

Ponudba vadb: Fitnes, velika dvorana = košarka, odbojka, nogomet, badminton, tekaški treningi, funkcionalna vadba, bootcamp, vadba z utežmi, kardio, pilates, TNZ, stretching, joga, bodyworkout, bodyART, tečaj masaže, slackline (ob lepem vremenu).

Vnaprej sprejemamo prijave za 4 tedenski tečaj masaže. Na tečaj se lahko že sedaj prijavite preko prijavnice TUKAJ. Na vse ostale programe se prijavite po sistemu dnevne rekreacije na povezavi www.uni-lj.si/dnevna_rekreacija.

 Vsi novi obiskovalci preverite informacije: Vse o prijavnem sistemu in pravilih v dvorani - FAQ. Za več info smo na voljo na sport@uni-lj.si in 030 641 648 (Ivanka).

Preverite, kako potekajo posamezne vodene vadbe:

Zahtevana stran/sekcija vsebuje elemente, ki za delovanje potrebujejo uporabnikovo soglasje za shranjevanje piškotkov (vdelane youtube, facebook video vsebine...).

Zahtevana stran/sekcija vsebuje elemente, ki za delovanje potrebujejo uporabnikovo soglasje za shranjevanje piškotkov (vdelane youtube, facebook video vsebine...).


PROGRAM

1. TEDEN, 3. – 7. 6. 2019


Ponedeljek, 3. 6. 2019:
• 9.30 – 10.00: plesna dvorana
• 9.30 – 10.00: plesna dvorana
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 2/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 12.00 – 13.00: plesna dvorana
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.00 – 20.00: stretching (Urša)
• 20.00 – 21.00: funkcionalna (Urša)
• 21.00 – 22.00: pilates (Urša)

Torek, 4. 6. 2019:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.00: pilates (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 12.00 – 13.00: stretching (Urša)
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 2/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 15.30 – 17.00: tekaški trening (Matej)
• 16.30 – 17.00: plesna
• 17.30 – 18.30: plesna
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 18.30 – 19.30: Aerobika (Nina)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 2/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: joga
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 1/3

Sreda, 5. 6. 2019:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.00 – 11.00: bootcamp (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 11.00 – 12.00: bodyworkout (Matjaž)
• 12.00 – 13.00: vadba z utežmi (Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 1/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 1/3
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 1/3
• 19.00 – 20.00: pilates (Urša)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: kardio (Urša)
• 21.00 – 22.00: bodyart (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 3/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Četrtek, 6. 6. 2019
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 1/3
• 7.00 – 9.00: plesna
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: stretching (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 14.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: tekaški trening (Matej)
• 16.30 – 17.30: funkcionalna (Matjaž)
• 17.30 – 18.30: bootcamp (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: bodyworkout (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: TNZ (Nina)
• 19.30 – 21.00: odbojka (Matjaž)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: joga (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 2/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Petek, 7. 6. 2019
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 14.00: tečaj masaže (Urša, Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 2/3
• 16.30 – 18.00: fitnes

2. TEDEN, 10. – 14. 6. 2019

Ponedeljek, 10. 6. 2019:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.00 – 11.00: bootcamp (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 11.00 – 13.00: bodyworkout (Matjaž)
• 12.00 – 13.00: vadba z utežmi (Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 1/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 2/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.00 – 20.00: stretching (Urša)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: funkcionalna (Urša)
• 21.00 – 22.00: pilates (Urša)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 3/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Torek, 11. 6. 2019
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: pilates (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 12.00 – 13.00: stretching (Urša)
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 1/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 15.30 – 17.00: tekaški trening (Matej)
• 16.30 – 17.30: kardio (Matjaž)
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 2/3
• 17.30 – 18.30: bootcamp (Matjaž)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 18.30 – 19.30: bodyworkout (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: aerobika (Nina)
• 19.30 – 21.00: košarka (Matjaž)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: joga (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 2/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Sreda, 12. 6. 2019:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: stretching (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna vadba (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: bodyworkout (Matjaž)
• 12.00 – 13.00: vadba z utežmi (Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 2/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 3/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 1/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.00 – 20.00: pilates (Urša)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: kardio (Urša)
• 21.00 – 22.00: bodyart (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 3/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Četrtek, 13.6.2019
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: stretching (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 13.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: tekaški treningi (Matej)
• 16.30 – 17.30: funkcionalna (Matjaž)
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 2/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 18.30: bootcamp (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: bodyworkout (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: TNZ (Nina)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.30 – 21.00: odbojka (Matjaž)
• 20.00 – 21.00: joga (Nina)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 2/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Petek, 14.6.2019
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 14.00: tečaj masaže (Urša, Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 2/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 18.00 – 20.00: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 20.00: fitnes


3 in 4. TEDEN, 17. – 28. 6. 2019
Opomba: 24. in 25. 6. 2019 bo dvorana ZAPRTA.


Ponedeljek:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.00 – 11.00: bootcamp (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 11.00 – 13.00: bodyworkout (Matjaž)
• 12.00 – 13.00: vadba z utežmi (Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 3/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.00 – 20.00: stretching (Urša)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: funkcionalna (Urša)
• 21.00 – 22.00: pilates (Urša)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 3/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Torek:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: pilates (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 12.00 – 13.00: stretching (Urša)
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 15.30 – 17.00: tekaški trening (Matej)
• 16.30 – 17.30: kardio (Matjaž)
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 3/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 18.30: bootcamp (Matjaž)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 18.30 – 19.30: bodyworkout (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: aerobika (Nina)
• 19.30 – 21.00: košarka (Matjaž)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: joga (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 2/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Sreda:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: stretching (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna vadba (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: bodyworkout (Matjaž)
• 12.00 – 13.00: vadba z utežmi (Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 2/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 3/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 19.00: badminton (Urša)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.00 – 20.00: pilates (Urša)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 20.00 – 21.00: kardio (Urša)
• 21.00 – 22.00: bodyart (Nina)
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 3/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Četrtek:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 9.00 – 10.00: stretching (Urša)
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Urša)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: kardio (Urša)
• 12.00 – 13.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 13.30 – 15.00: velika dvorana 3/3
• 13.30 – 15.00: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 15.00 – 16.30: tekaški treningi (Matej)
• 16.30 – 17.30: funkcionalna (Matjaž)
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 3/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 17.30 – 18.30: bootcamp (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: bodyworkout (Matjaž)
• 18.30 – 19.30: TNZ (Nina)
• 18.00 – 19.30: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 19.30: fitnes
• 19.30 – 21.00: odbojka (Matjaž)
• 20.00 – 21.00: joga (Nina)
• 19.30 – 21.00: velika dvorana 3/3
• 19.30 – 21.00: fitnes
• 21.00 – 22.30: velika dvorana 2/3
• 21.00 – 22.30: fitnes

Petek:
• 7.00 – 9.00: velika dvorana 3/3
• 7.00 – 9.00: fitnes
• 9.00 – 10.30: velika dvorana 3/3
• 9.00 – 10.30: fitnes
• 10.00 – 11.00: funkcionalna (Matjaž)
• 10.30 – 12.00: velika dvorana 3/3
• 10.30 – 12.00: fitnes
• 11.00 – 12.00: pilates (Urša)
• 12.00 – 14.00: tečaj masaže (Urša, Matjaž)
• 12.00 – 13.30: velika dvorana 3/3
• 12.00 – 13.30: fitnes
• 15.00 – 16.30: velika dvorana 3/3
• 15.00 – 16.30: fitnes
• 16.30 – 18.00: velika dvorana 2/3
• 16.30 – 18.00: fitnes
• 18.00 – 20.00: velika dvorana 3/3
• 18.00 – 20.00: fitnes


Pridržujemo si pravico do spremembe programa.

Dogajanje v sklopu športnega izpitnega obdobja bo organizator - Center za obštudijsko dejavnost (COD UL) fotografiral in/ali snemal. Fotografije/posnetki bodo objavljeni, za namene promocije aktivnosti, na socialnih omrežjih COD UL.