Natanko jutri, 3. decembra 2019, bo prva slovenska univerza, Univerza v Ljubljani, praznovala stoti rojstni dan. V počastitev okrogle obletnice smo na Centru za obštudijsko dejavnost v začetku leta objavili natečaj #100xulaktiven na omrežju Instagram.

Datum objave: 02.12.2019

Kategorija: Novice CUŠ

Z natečajem smo želeli spodbuditi vključitev študentov v obštudijske dejavnosti, ki krepijo posameznikove kompetence. Študenti so s fotografijami beležili svoje udejstvovanje na področju obštudijske dejavnosti. Vsak izmed udeležencev natečaja je objavil najmanj 100 fotografij dejavnosti, ki se jih je udeležil, na področjih športa, kariere, umetnosti, kulture, prostovoljstva, dobrodelnosti, varovanja zdravja in okolja in drugih raziskav ter projektov, ki niso del obveznih sestavin študijskih programov.

Natečaj se je zaključil 1. decembra 2019. Vse, ki ste uspešno sodelovali v natečaju, bomo nagradili v četrtek, 5. decembra 2019, na Gala univerzitetnem plesu v Festivalni dvorani.

Spodaj objavljamo seznam nagrajencev natečaja #100xulaktiven:

Živa Jakšić Ivačič

Blaž Žerjav Jereb

Neja Krampl Mastnak

Nina Vivod

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje!