Univerzitetna športna dvorana v Rožni dolini ponovno odpira svoja vrata!

Datum objave: 01.09.2020

Kategorija: Novice CUŠ

V UŠD Rožna dolina bomo v sredo, 2. septembra, ponovno pričeli s športnimi vadbami v dvorani in v naravi. Študenti se na vadbe lahko prijavite kot doslej, prek spletne povezave. Prijave so možne na dan vadb, ob 6. uri zjutraj. Število mest je še bolj omejeno kot sicer, zato s prijavo ne čakajte!

Vadbe se lahko udeležite samo, če ste zdravi! Če imate povišano telesno temperaturo ali znake okužbe (kašelj, nahod, izcedek iz nosu in oči, težko dihanje, bolečine v žrelu, grlu, bolečine v mišicah, prebavne težave ) ali pa ste bili v stiku z osebo, ki kaže znake okužbe s COVID-19, v prostore dvorane ne vstopajte!

Prosimo, da upoštevate spodnja posebna navodila, ki smo jih uvedli, da bi zagotovili higienske standarde in vašo varnost:

VSTOP V DVORANO
Ob vstopu v UŠD Rožna dolina je obvezno pravilno nošenje maske, ki jo morate nositi ves čas. Izjema je le čas vadbe.
Ob vstopu si razkužite roke.
Ves čas, ko ste v dvorani, zagotavljajte ustrezno varnostno razdaljo z ostalimi prisotnimi.
Ob vstopu v dvorano izpolnite podatke v evidenco zbiranja udeležencev na dogodkih za potrebe NIJZ.
Med posameznimi programi bomo dvorano zračili 30 min.

GARDEROBE, SANITARIJE, TUŠI
Na voljo so garderobne omarice, ki se redno razkužujejo.
Po uporabi odnesite ključ receptorju.
Uporaba tušev ni dovoljena.
Odsvetujemo uporabo sušilcev za roke.
Straniščne školjke izplakujte s pokritim pokrovom, da se prepreči prenos kapljic v zrak.

UPORABA ŠPORTNIH PRIPOMOČKOV
Uporaba skupnih športnih pripomočkov pri vadbi ni dovoljena IZJEMA: fitnes naprave, ki jih pred in po uporabi obvezno razkužite.
Za vadbo uporabljajte lastno blazino (če je nimate, lahko uporabite naše, ki jo po uporabi odložite na označeno mesto, kjer jo bomo razkužili).
Športi z žogo (košarka, odbojka, futsal) zanekrat niso dovoljeni.