Vrsta priložnosti

Povzetek priložnosti

Študentsko delo / Student work

Opis priložnosti

V kviz oddaji za mlade Male sive celice na Televiziji Slovenija že vrsto let pripravljamo različne tematike v studiu. Letos smo se odločili, da oddajo popestrimo z rubriko »NAREDI SAM!« Iz različnih materialov – zaželeno recikliranih – bomo naredili uporabne predmete – lučke, peresnice, denarnice, ogrlice, ovitke …  Iščemo nadobudnega kreativca/kreativko – lahko je učitelj tehnike, likovne vzgoje ali pa nič od tega in je preprosto navdušen/a nad ustvarjalnim delom. Iščemo nekoga, ki bo fizično pripravil DIY elemente, potem bo pa naša novinarka v studiu to predstavila. Sodeloval bo z Jasno Merklin, izkušeno novinarko in voditeljico, ki je tudi sama prostočasna ljubiteljica ustvarjanja in bo pri izvedbi po potrebi tudi pomagala.

Če radi ustvarjate in je vaša želja, da se to približa tudi širši publiki, nas kontaktirajte nanovinarko jasna.merklin@rtvslo.si ali urednico marusa.prelesnikzdesar@rtvslo.si