Uradne ure Službe za mednarodno sodelovanje UL

PON - ČET: 9:00 ure do 11:00 ure, 14:00 ure do 15:00 ure
PET: 9:00 ure do 11:00 ure 


Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje
 

področje dela: Erasmus+ odhajajoči študentje, Erasmus Mundus

Bibi Ovaska Presetnik
Samostojna svetovalka
Tel: (01) 2418 594
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ prihajajoči študentje

Helena Deršek Štuhec
Samostojna svetovalka
Tel.: (01) 2418 592
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ praktično usposabljanje, Erasmus Mundus, mobilnost učiteljev in zaposlenih, Norveški finančni mehanizem

Urška Ravnik
Samostojna svetovalka
Tel.: (01) 2418 572
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ Mednarodna kreditna mobilnost

Aljoša Belcijan
Samostojni svetovalec
Tel.: (01) 2418 543
Fax: (01) 2418 593 
E-mail:

 

Vodja službe za mednarodno sodelovanje 

Katja Cerjak
Tel.: (01) 2418 590
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

Koordinatorji in kontaktne osebe na članicah

Akademija za glasbo
Nina Podlipnik -

Akademija za gledališče, radio film in televizijo
Darja Markoja - 
Tomaž Gubenšek -  

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
Žiga Kariž - 
Jasmina Zajc -

Biotehniška fakulteta
Marjeta Stevanović -  

Ekonomska fakulteta
Danijela Voljč - 
Tina Vujašković - 
Mojca Maher Pirc - 
Alma Elezovič -  

Fakulteta za arhitekturo
Matevž Juvančič -  

Fakulteta za družbene vede 
Irena Brinar -
Kira Cerjak -

Fakulteta za elektrotehniko
Boštjan Murovec -  

Fakulteta za farmacijo
Iztok Grabnar-  

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo
Alma Zavodnik -
Romana Hudin -  

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
Stojka Oman Vučkovska -  

Fakulteta za matematiko in fiziko
Karin Cvetko Vah - 
Borut Paul Kerševan -  

Fakulteta za pomorstvo in promet
Dušica Frank -  

Fakulteta za računalništvo in informatiko
Alenka Kavčič -  

Fakulteta za strojništvo
Davorin Kramar -

Fakulteta za šport
Jožef Križaj -  

Fakulteta za upravo
Marija Sušnik -  

Filozofska fakulteta
Anja Golec -  

Medicinska fakulteta 
Jerneja Čelofiga - 
Tomaž Marš -  

Naravoslovnotehniška fakulteta 
Majda Štrakl -

Pedagoška fakulteta
Igor Repac -  

Pravna fakulteta
Darja Rabzelj - 
Luka Tičar -  

Teološka fakulteta
Drago Jerebic -

Veterinarska fakulteta 
Petra Zrimšek - 

Fakulteta za socialno delo
Borut Petrović Jesenovec -  

Zdravstvena fakulteta
Barbara Babnik -