Datum dogodka: do

Lokacija dogodka: Pravna fakulteta UL, Zlata predavalnica

Oznaka dogodka

• Karierni centri

Vabljeni na predstavitev PDI - pravniškega državnega izpita, kjer vam bodo s Centra za izobraževanje v pravosodju predstavili pravila, gostja (alumna PF UL) pa bo z vami delila svojo izkušnjo in nasvete glede priprave na PDI.

Predstavitev Pravniškega državnega izpita bo potekala v dveh delih:

1. del 13:00 - 14:00

Predstavniki Centra za izobraževanje v pravosodju vam bodo predstavili Pravniški državni izpit; pogoji za pristop in opravljanje izpita, prijavni postopek, postopek pisanja izpita, izpitni roki, pripravljalni seminarji ter ostale podrobnosti. Na voljo bodo tudi za vaša vprašanja.

2. del 14:00 - 15:00

Predstavitev praktičnih izkušenj s pripravo ter pisanjem Pravniškega državnega izpita; svoje izkušnje iz prakse z opravljanjem PDI vam bo predstavila alumna PF UL Polona Žibert Urbanija (Odvetniška pisarna Čeferin) ter z vami delila nasvete za čim boljšo pripravo. Tudi v tem delu bo možnost zastavljati vprašanja.