Uradne ure Službe za mednarodno sodelovanje UL

PON - ČET: 9:00 ure do 11:00 ure, 14:00 ure do 15:00 ure
PET: 9:00 ure do 11:00 ure 


Univerzitetna služba za mednarodno sodelovanje
 

Pomočnik glavnega tajnika, Vodja službe za mednarodno sodelovanje, Erasmus+ Institucionalni koordinator


Bibi Ovaska 
Pomočnik glavnega tajnika
Tel: (01) 2418 594
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ prihajajoči študentje

Helena Deršek Štuhec
Samostojni strokovni delavec VII/2 (I)
Tel.: (01) 2418 592
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ praktično usposabljanje, mobilnost učiteljev in zaposlenih, Norveški finančni mehanizem, projekt REALISE

Urška Ravnik
Samostojna svetovalka
Tel.: (01) 2418 572
Fax: (01) 2418 593
E-mail:

 

področje dela: Erasmus+ Mednarodna kreditna mobilnost

Aljoša Belcijan
Samostojni svetovalec
Tel.: (01) 2418 543
Fax: (01) 2418 593 
E-mail:

 

 področje dela: Erasmus+ odhajajoči študentje

Erika Bolčina
Samostojni strokovni delavec VII/2 (III)
Tel.: (01) 2418 571
Fax: (01) 2418 593 
E-mail:

 

 

Koordinatorji in kontaktne osebe na članicah

Akademija za glasbo
Nina Podlipnik -

Akademija za gledališče, radio film in televizijo
Darja Markoja - 
Tomaž Gubenšek -  

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
Jasmina Zajc -

Biotehniška fakulteta
Teja Šušteršič -

Ekonomska fakulteta
Danijela Voljč - 
Klavdija Besednjak -
Mojca Maher Pirc - 
Petra Burgar -

Fakulteta za arhitekturo
Matevž Juvančič -  

Fakulteta za družbene vede

Maša Kolenbrand- 

Danila Rijavec - 

Fakulteta za elektrotehniko
Boštjan Murovec -  

Katarina Erjavec Drešar -

Fakulteta za farmacijo
Mojca Lunder -

Mateja Terčič -

Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo
Simona Savšek -
Romana Hudin -  

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo

Boštjan Genorio -
Stojka Oman Vučkovska -  

Fakulteta za matematiko in fiziko 
Matija Vidmar -
Borut Paul Kerševan - 

Fakulteta za pomorstvo in promet
Tamara Pukšič -

Fakulteta za računalništvo in informatiko
Vesna Gračner -

Ksenija Rozman -

Fakulteta za strojništvo
Davorin Kramar -

Dušanka Grubor Železnik -

Fakulteta za šport
Jožef Križaj -  

Fakulteta za upravo
Marija Sušnik -  

Katarina Rihtaršič -

Filozofska fakulteta
Anja Golec -  

Tjaša Ribizel -

Medicinska fakulteta 
Jerneja Čelofiga - 
Tomaž Marš -  

Ajda Rudel -

Naravoslovnotehniška fakulteta 
Majda Štrakl -

Pedagoška fakulteta
Igor Repac -  

Pravna fakulteta
Darja Rabzelj - 
Luka Tičar -  

Teološka fakulteta
Roman Globokar -

Urška Jeglič -

Veterinarska fakulteta 
Ana Nemec - 

Petra Gruden -

Alenka Jezeršek - 

Fakulteta za socialno delo
Borut Petrović Jesenovec -  

Zdravstvena fakulteta
Barbara Babnik - 

Natalija Plankl -