Skoči na vsebino
  12. Informacije za bodoče študente
  13. Možnosti za učenje slovenščine

Dan dobrodošlice za mednarodne študentke in študente, 15. 9. 2022 ob 13.00

Veseli nas, da ste si kot eno izmed možnih izbir za študij izbrali Univerzo v Ljubljani.

Pred začetkom študijskega leta na Univerzi v Ljubljani poteka tradicionalni DAN DOBRODOŠLICE ZA MEDNARODNE ŠTUDENTKE IN ŠTUDENTE.

Pridružite se nam na spletnem dogodku ter se seznanite o študiju na naši univerzi ter življenju v Sloveniji in Ljubljani.

Predstavili vam bomo informacije glede ureditve dovoljenja za prebivanje v Sloveniji, zdravstvenega zavarovanja, možnosti namestitve in štipendiranja, učenja slovenščine ter drugih dejavnosti, ki jih za študentke in študente organiziramo na Univerzi v Ljubljani. Dan dobrodošlice bo potekal v angleškem jeziku. Če se želite udeležiti spletnega dogodka, se prijavite TUKAJ.

Vljudno vabljeni.

VODNIK DOBRODOŠLICE

Za vas smo pripravili VODNIK DOBRODOŠLICE, v katerem boste našli informacije, ki vam bodo v pomoč, da bo študij pri nas dragocena študijska in nepozabna življenjska izkušnja. Želimo vam uspešen študij in prijetno bivanje v Sloveniji.

UPORABNI KONTAKTI & INFORMACIJE

Students