Prva stran
  14. Informacije za bodoče študente
  15. Možnosti za učenje slovenščine

Informativni dnevi 2021

Vabimo vas, da se nam pridružite na predstavitvah, v okviru katerih vam bomo predstavili uporabne informacije glede študija in življenja v Sloveniji.

Skupaj s slovenskimi javnimi univerzami vas vabimo, da se nam pridružite na spletnih predstavitvah, kjer vam bomo predstavili slovenski izobraževalni sistem, življenje v Sloveniji ter ugodnosti študentskega statusa.

Termini predstavitev:

• 16. november 2021 ob 14.00 v srbskem / hrvaškem jeziku
  • 17. november 2021 ob 14.00 v angleščini
  • 18. november 2021 ob 14.00 v slovenščini za Slovence v zamejstvu in po svetu

REGISTRIRAJ SE TUKAJ

Veselimo se srečanja z vami.

Study in Slovenia

SPLETNE PREDSTAVITVE ZA TUJE KANDIDATE ZA ŠTUDIJ, 25. 11. 2021

Vabimo vas, da se nam v četrtek, 25. 11. 2021, pridružite na spletnih predstavitvah Univerze v Ljubljani. Predstavitve so namenjene tujim kandidatom za študij in bodo potekale v angleškem jeziku.

V okviru dogodka vam bomo predstavili študijske programe ter možnosti za razvoj vaše karierne poti. Vabljeni, da preživite dan z nami, izveste vse o študiju in študijskih programih ter se srečate s predstavniki posameznih fakultet. Predstavili bomo tudi magistrske in doktorske študijske programe, ki jih oglašujemo na portalu Keystone Academic Solutions (www.masterstudies.com and www.phdstudies.com).

Če se želite prijaviti na predstavitve, izpolnite spletni prijavni obrazec. Na vaš e-poštni naslov vam bomo poslali povezavo za spremljanje dogodka.

REGISTRIRAJ SE TUKAJ

Urnik predstavitev:

Predstavili bomo tudi magistrske in doktorske študijske programe, ki jih oglašujemo na portalu Keystone Academic Solutions (www.masterstudies.com and www.phdstudies.com):

Ura

Foto: Black ice, www.pexels.com