Skoči na vsebino
  1. Poslovno poročilo rektorja 2016
  2. Organizacijska shema Univerze v Ljubljani
  3. Organi Univerze v Ljubljani
  4. Nagovor rektorja
  5. Poročilo predsednika Upravnega odbora
  6. Poročilo Študentskega sveta Univerze v Ljubljani
  7. Odmevi leta 2016
  8. Izobraževanje
  9. Kakovost
  10. Raziskovanje
  11. Prenos znanja
  12. Umetnost
  13. Knjižnična dejavnost
  14. Skrb za prihodnost
  15. Univerza v številkah
  16. Dosežki Univerze v Ljubljani v mandatnem obdobju 2013-2017
  17. Kolofon

Organi Univerze v Ljubljani
Študentski svet Univerze v Ljubljani

Študentski svet Univerze v Ljubljani
Študentski svet Univerze v Ljubljani

Študentski svet Univerze v Ljubljani je organ študentov Univerze. Sestavljajo ga predsedniki in podpredsedniki študentskih svetov članic Univerze.

 

Jan Kukovec

do 30. 9. 2016, predsednik

Matej Drobnič

od 12. 12. 2016, predsednik

Tin Cugelj, Nejc Grm

Akademija za glasbo

Lina Akif, Rok Kajzer Nagode

(nadomestna člana: Andrej Nagode, Nina Kuclar Stiković)
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo

Žiga Hančič, Gregor Humar

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje

Jure Mravlje, Martina Podgoršek

Biotehniška fakulteta

Rok Smrekar, Tim Robič

(nadomestna člana: Alen Rožanc, Tjaša Zver Siječić)
Ekonomska fakulteta

Nikolaj Salaj, Anja Mencinger

(nadomestni član: Ahmed Fetahu)
Fakulteta za arhitekturo

Janja Zdovc, Laura Koudela

(nadomestna člana: Luka Klanšek, Kristjan Kos)
Fakulteta za družbene vede

Rok Šikonja, Karmen Kastelic

(nadomestna člana: Gregor Karpljuk, Tadej Mulh)
Fakulteta za elektrotehniko

Emanuela Senjor, Anže Zidar

(nadomestni članici: Špela Kert, Jerca Kristan)
Fakulteta za farmacijo

Benjamin Cerar, Miha Tallarini

(nadomestna člana: Amel Emkić, Urša Maček)
Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

Ula Rozman, Klemen Putar

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo

Jure Slak, Miha Srdinšek

(nadomestna člana: Ana Kregar, Miha Podkrajšek)
Fakulteta za matematiko in fiziko

Anita Mole, Gašper Flis

Fakulteta za pomorstvo in promet

Sandi Režonja, Rok Vodopivec

Fakulteta za računalništvo in informatiko

Nejc Pulko, Nika Stefanišin

Fakulteta za socialno delo

Matej Drobnič, Miha Jurančič

(nadomestna člana: Miha Kavčič, Žiga Rosec)
Fakulteta za strojništvo

Gregor Mišič, Klemen Krejač

(nadomestna članica: Anja Zorko)
Fakulteta za šport

Petra Krulc, Helena Sorč

(nadomestna člana: Nika Felda, Rasim Čehić)
Fakulteta za upravo

Tomaž Kek, Matjaž Zgonc

(nadomestna članica: Lara Krasovec)
Filozofska fakulteta

Klemen Petek, Vid Jenko

Medicinska fakulteta

Tjaša Valič, Žan Turnšek

(nadomestna člana: Žiga Šraml, Eva Lipnik)
Naravoslovnotehniška fakulteta

Živa Jakšić Ivačič, Nina Zupanc

Pedagoška fakulteta

Rok Lampret, Blaž Kadivec

(nadomestni članici: Gala Selakovič, Miriam Gajšek)
Pravna fakulteta

Špela Vrtovec, Jasmina Mikov

Teološka fakulteta

Jana Šauperl, Anja Pečjak

Veterinarska fakulteta

Nik Prebil, Primož Glavič

Zdravstvena fakulteta