Prva stran
  9. Študentski svet
  10. Študenti s posebnim statusom
  11. Duševno zdravje

Prijavno - sprejemni postopek za dodiplomske in enovite magistrske študijske programe

17. 3. 2020
Zaradi izrednih razmer ob pojavu epidemije korona virusa se prvi prijavni rok za vpis v 1. letnik in za vpis v višji letnik (po merilih za prehode oziroma pod pogoji za hitrejše napredovanje) v študijskem letu 2020/2021 podaljša do 9. aprila 2020.

Kot pravočasna se upošteva:
-   prijava, ki je bila izpolnjena in oddana z elektronskim podpisom v eVŠ do 9. aprila 2020 in
-   prijava, ki je bila izpolnjena v eVŠ do 9. aprila 2020, natisnjena in v istem besedilu, kot je besedilo v zadnjem oddanem obrazcu v eVŠ, podpisana in priporočeno poslana po pošti pristojni visokošolski prijavno-informacijski službi do 14. aprila 2020.

10. 3. 2020
Vse kandidate za vpis, ki v teh dneh oddajajo prijavo za študij in se želijo osebno informirati ali prinesti prijavni obrazec in dokazila v Visokošolsko prijavno-informacijsko službo Univerze v Ljubljani prosimo, da v izogib možnosti prenašanja okužb prijavni obrazec in dokazila pravočasno pošljejo priporočeno po pošti.

Kandidati s tujo listino: skladno z napotki Univerze v Ljubljani v zvezi z omejevanjem širjenja okužb s korona virusom in varovanja zdravja se z 10. marcem 2020 do preklica odpoveduje možnost osebnega svetovanja in informiranja ter osebnega prinašanja prijav in dokazil o izpolnjevanju vpisnih pogojev na INFO TOČKI (Kongresni trg 12, Ljubljana).
Kandidate za vpis prosimo, da prijavni obrazec in dokazila pravočasno pošljejo priporočeno po pošti.

31. 1. 2020
Objavljen je Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2020/2021.
Prvi prijavni rok traja od 12. februarja do 18. marca 2020. Kandidati se prijavijo na spletnem portalu eVŠ https://portal.evs.gov.si/prijava/.

25. 11. 2019
Rokovnik prijavno-sprejemnih postopkov v študijskem letu 2020/2021 za vpis v prvi letnik v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za slovenske državljane in državljane držav Evropske unije na javnih visokošolskih zavodih in koncesioniranih študijskih programih.