Skoči na vsebino
  11. Mladi raziskovalci
  12. Informacije za bodoče študente
  13. Možnosti za učenje slovenščine

Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe

13. 5. 2022
Število prijav (1. želja) in omejitve vpisa (povečana vpisna mesta na programih UL redni študij: FKKT Biokemija na 50 mest, NTF Oblikovanje tekstilij in oblačil na 33 mest in FGG Operativno gradbeništvo na 79 mest) za vpis v prvi letnik v študijskem letu 2022/2023 za slovenske državljane in državljanje držav, članic Evropske unije - PRVI PRIJAVNI ROK.

11. 5. 2022
Informacije za kandidate iz Ukrajine.

6. 4. 2022
Informacije za kandidate iz Ukrajine:

Kandidatke in kandidati za študij

• Na naši spletni strani https://www.uni-lj.si/ lahko najdete vse informacije v zvezi s študijem na Univerzi v Ljubljani.
  • Informacije o razpisanih študijskih programih, trajanju študija, vpisnih pogojih, številu razpisanih mest, načinu študija so na voljo v razpisih za vpis v študijske programe Univerze v Ljubljani.
  • Prijavo za vpis in priznavanje morate oddati prek spletnega portala eVŠ.
  • Video napotki o načinu prijave.
  • Tehnična pomoč pri izpolnjevanju prijave: , +386 1 478 85 90.
  • Nudimo vam tudi spletno svetovanje v zvezi s prijavno-sprejemnim postopkom za vpis na dodiplomski in enovit magistrski študij. Za termin pišite na .

Možnost vključitve v študij v okviru izmenjave

• Študentke in študenti se lahko vključite v študij že v tem študijskem letu kot izmenjalni ali gostujoči študenti. Pri tem je pogoj, da imate status študenta v Ukrajini.
  • Za več informacij pišite na .

Druge možnosti za vključitev

• Prav tako se lahko vključite tudi v različne poletne šole ter druge oblike vseživljenjskega izobraževanja.

1. 4. 2022
Število prijav (1. želja) in omejitve vpisa za vpis v prvi letnik v študijskem letu 2022/2023 za slovenske državljane in državljanje držav, članic Evropske unije - PRVI PRIJAVNI ROK.

Število prijav (1. želja) in omejitve vpisa za vpis v prvi letnik v študijskem letu 2022/2023 za Slovence brez slovenskega državljanstva - PRVI PRIJAVNI ROK.

31. 1. 2022
Objavljen je Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2022/2023.
Prvi prijavni rok za vpis v 1. letnik za Slovence, za državljane držav članic Evripske unije in za Slovence brez slovenskega državljanstva bo potekal od 15. februarja do 18. marca 2022.

23. 11. 2021
Rokovnik prijavno-sprejemnega postopka v študijskem letu 2022/2023 za vpis v prvi letnik v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za slovenske državljane in državljane držav Evropske unije na javnih visokošolskih zavodih in koncesioniranih študijskih programih.