Prva stran
  1. Leto plus
  2. Osnovne informacije za študente Univerze v Ljubljani
  3. Dodiplomski in enoviti magistrski programi
  4. Magistrski študijski programi
  5. Doktorski študijski programi
  6. Partnerji
  7. Prijavno-sprejemni postopki
  8. Cenik storitev za študente
  9. Študentski svet
  10. Študenti s posebnim statusom
  11. Duševno zdravje

Predstavitev
Člani

  • AKADEMIJA ZA GLASBO: Vida Vatovec (P), Domen Koren (PP)
  • AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO: Filip Mramor (P), Gal Oblak (PP)
  • AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE: Zala Zagoršek (P), Mihaela Romanešen (PP)
  • BIOTEHNIŠKA FAKULTETA: Jure Mravlje (P), Tanja Kobal (PP)
  • EKONOMSKA FAKULTETA: Aleksander Milićević (P), Rok Smrekar (PP)
  • FAKULTETA ZA ARHITEKTURO: Manca Košir (P), Uroš Mikanovič (PP)
  • FAKULTETA ZA DRUŽBENE VEDE: Kristjan Kos (P), Laura Koudela (PP)
  • FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO: Domen Kodrič (P), Gašper Podobnik (PP)
  • FAKULTETA ZA FARMACIJO: Tilen Huzjak (P), Nina Hrvatič (PP)
  • FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO: Amel Emkić (P), Maruša Cestnik (PP)
  • FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO: Blaž Slabajna (P), Daria Latysheva (PP)
  • FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO: Ines Meršak (P), Matej Janežič (PP)
  • FAKULTETA ZA POMORSTVO IN PROMET: Robert Fon (P), Jure Tončič (PP)
  • FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO: Arne Simonič (P), Miha Benčina (PP)
  • FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO: Jan Močnik (P), Dino Subašić (PP)
  • FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO: Žiga Rosec (P), Žan Pirc (PP)
  • FAKULTETA ZA ŠPORT: Matej Fatur (P), Črt Skornšek (PP)
  • FAKULTETA ZA UPRAVO: Helena Sorč (P), Matej Kirn (PP)
  • FILOZOFSKA FAKULTETA: Timotej Klopčič (P), Maja Valant (PP)
  • MEDICINSKA FAKULTETA: Klemen Petek (P), Anka Uršič (PP)
  • NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA: Jan Vodušek (P), Domen Reberčnik (PP)
  • PEDAGOŠKA FAKULTETA: Nika Bedek (P), Nina Fricelj (PP)
  • PRAVNA FAKULTETA: Tim Gaberšek (P), Ana Fatur (PP)
  • TEOLOŠKA FAKULTETA: Mirjam Jeglič (P), Monika Gril (PP)
  • VETERINARSKA FAKULTETA: Anja Pečjak (P), Rene Rus (PP)
  • ZDRAVSTVENA FAKULTETA: Patricija Detiček (P), Mitja Zorič (PP)

Legenda: (P) – predsednik/predsednica, (PP) – podpredsednik/podpredsednica