Prva stran
  1. Novice
  2. Leto plus
  3. Osnovne informacije za študente Univerze v Ljubljani
  4. Dodiplomski in enoviti magistrski študijski programi
  5. Magistrski študijski programi
  6. Doktorski študijski programi
  7. Partnerji
  8. Razpisi za vpis
  9. Cenik storitev za študente
  10. Študentski svet
  11. Študenti s posebnim statusom
  12. Duševno zdravje
  13. Informacije za bodoče študente
  14. Možnosti za učenje slovenščine

Predstavitev
Člani

  • AKADEMIJA ZA GLASBO: Vida Vatovec (P), Domen Koren (PP)
  • AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO: Filip Mramor (P), Gal Oblak (PP)
  • AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE: Zala Zagoršek (P), Mihaela Romanešen (PP)
  • BIOTEHNIŠKA FAKULTETA: Jure Mravlje (P), Tanja Kobal (PP)
  • EKONOMSKA FAKULTETA: Aleksander Milićević (P), Rok Smrekar (PP)
  • FAKULTETA ZA ARHITEKTURO: Manca Košir (P), Uroš Mikanovič (PP)
  • FAKULTETA ZA DRUŽBENE VEDE: Kristjan Kos (P), Laura Koudela (PP)
  • FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO: Domen Kodrič (P), Gašper Podobnik (PP)
  • FAKULTETA ZA FARMACIJO: Tilen Huzjak (P), Nina Hrvatič (PP)
  • FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO: Amel Emkić (P), Maruša Cestnik (PP)
  • FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO: Blaž Slabajna (P), Daria Latysheva (PP)
  • FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO: Ines Meršak (P), Matej Janežič (PP)
  • FAKULTETA ZA POMORSTVO IN PROMET: Robert Fon (P), Jure Tončič (PP)
  • FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO: Arne Simonič (P), Miha Benčina (PP)
  • FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO: Jan Močnik (P), Dino Subašić (PP)
  • FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO: Žiga Rosec (P), Žan Pirc (PP)
  • FAKULTETA ZA ŠPORT: Matej Fatur (P), Črt Skornšek (PP)
  • FAKULTETA ZA UPRAVO: Helena Sorč (P), Matej Kirn (PP)
  • FILOZOFSKA FAKULTETA: Timotej Klopčič (P), Maja Valant (PP)
  • MEDICINSKA FAKULTETA: Klemen Petek (P), Anka Uršič (PP)
  • NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA: Jan Vodušek (P), Domen Reberčnik (PP)
  • PEDAGOŠKA FAKULTETA: Nika Bedek (P), Nina Fricelj (PP)
  • PRAVNA FAKULTETA: Tim Gaberšek (P), Ana Fatur (PP)
  • TEOLOŠKA FAKULTETA: Mirjam Jeglič (P), Monika Gril (PP)
  • VETERINARSKA FAKULTETA: Anja Pečjak (P), Rene Rus (PP)
  • ZDRAVSTVENA FAKULTETA: Patricija Detiček (P), Mitja Zorič (PP)

Legenda: (P) – predsednik/predsednica, (PP) – podpredsednik/podpredsednica