Datum dogodka: do

• Priložnosti za študente
  • EUTOPIA
  • Študij

Šola za usposabljanje raziskovalcev na začetku kariere za trajnostni razvoj - Global (ECR STS Global) 2.0 bo potekala od 15. do 19. aprila 2024 na Univerzi v Warwicku, v konferenčnem centru Scarman. Šola za usposabljanje temelji na uspešnem lanskoletnem projektu - ECR STS 1.0, ki je potekal junija 2023.

Datum: 15. april 2024 do 19. april 2024

Kraj: Univerza v Warwicku

Udeležence vabimo, da do 5. januarja 2024 na naslov igsd@warwick.ac.uk pošljejo razširjen povzetek svoje raziskave (največ 1 000 besed) in kratko spremno pismo. Če bodo udeleženci izbrani, bodo morali za STS pripraviti 10-minutno predstavitev. Izbrani kandidati bodo o tem obveščeni do konca januarja in povabljeni, da se pred začetkom STS udeležijo usposabljanja za predstavitev. Organizatorji bodo vsem udeležencem krili stroške nastanitve, bivanja in usposabljanja v zvezi s STS.

Več informacij tukaj