Datum dogodka: do

• Priložnosti za študente
  • EUTOPIA
  • Študij

Vabljeni k prijavi na mednarodno poletno šolo v Barceloni, ki bo potekala na Univerzi Pompeu Fabra, članici Zveze EUTOPIA.

Na poletni šoli lahko izbirate med 35 programi, ovrednotenimi s kreditnimi točkami. Programi so na voljo v angleščini ali španščini, vodijo pa jih priznani akademiki. Moduli se razlikujejo po trajanju in intenzivnosti, kar omogoča prilagodljive kombinacije, ki trajajo od enega do štirih tednov (od 1. do 26. julija 2024). V šolnino so vključene tudi družabne dejavnosti.

Več informacij lahko najdete na spletni strani poletne šole ali pišite na: barcelonasummerschool@upf.edu

Prijavnina za študente zveze EUTOPIA, vključno s študenti Univerze v Ljubljani, je še posebej ugodna.

Pred prijavo na poletno šolo se lahko udeležite tudi informativnega dogodka, ki bo 13. marca od 14. do 15. ure. Na spletni dogodek se lahko povežete prek te povezave.