Datum dogodka: do

• Priložnosti za študente
  • EUTOPIA
  • Študij

Univerza v Ljubljani in Zveza EUTOPIA vabita študentke in študente vseh smeri, da predstavijo svoje nagrajeno dodiplomsko delo študentom iz različnih delov sveta.

Mednarodna spletna konferenca, ki jo bo gostila Univerza v Warwicku, bo 26. in 27. junija 2024 v več državah in celinah istočasno.

Mednarodna konferenca dodiplomskega raziskovanja (ICUR) je letna dvodnevna akademska konferenca, ki predstavlja odličnost dodiplomskega raziskovanja po vsem svetu. Študentje svoje raziskave predstavijo v realnem času na sejah, ki so video-povezane iz njihovih matičnih institucij.

Več o dogodku si lahko preberete na spletni strani, kjer najdete tudi navodila o prijavi, pisanju in oddaji povzetkov. Prednost pri izboru bodo imeli Prešernovi nagrajenci, ki so nagrado prejeli tekom ali ob koncu prve stopnje študija.

Rok za oddajo povzetkov je 1. marec 2024