Datum dogodka: do

• Karierni centri
  • Raziskovanje
  • EUTOPIA

Vabimo vas na Dan zveze EUTOPIA, ki bo potekal v ponedeljek, 13. maja, v Hiši Evropske unije.

Dan EUTOPIA bo potekal sočasno na vseh desetih partnerskih univerzah. Vodilna tema dogodka so podnebne spremembe in trajnostnost. Na dogodku bomo predstavili aktivnosti, ki jih izvajamo v okviru zveze EUTOPIA in se nanašajo na podnebne spremembe. Poleg tega želimo prek pogovora na okrogli mizi z uglednimi akademiki in študenti UL izpostaviti in osvetliti nekatere podnebne izzive, s katerimi se soočajo tudi univerze.

Pridružite se nam na Dnevu zveze EUTOPIA!

Program dogodka

Svojo udeležbo si lahko zagotovite s prijavo na dogodek do 9. maja 2024.

Zveza EUTOPIA združuje deset evropskih univerz, ki si prizadevajo za preoblikovanje visokošolskega izobraževanja s spodbujanjem tesnejšega sodelovanja med univerzami in disciplinami. Namen zveze je ustvariti skupni visokošolski prostor, ki bo spodbujal razvoj izobraževanja, raziskovanja in inovacij tako v lokalnem kot tudi globalnem okolju.

Program dogodkov na partnerskih univerzah zveze EUTOPIA.

Za dodatne informacije nam lahko pišete na eutopia.more@uni-lj.si.