Datum dogodka: do

• Priložnosti za študente
  • EUTOPIA
  • Študij

Pridružite se mednarodni poletni šoli za trajnost Univerze v Gothenburgu, ki bo potekala od 27. junija do 2. avgusta 2024!

Ta program ponuja priložnost za aktivno vključevanje v trajnostne prakse ter poglobljeno razumevanje globalnih izzivov in ciljev trajnostnega razvoja Združenih narodov. Študenti bodo lahko izbirali med petimi tečaji s področij izobraževanja, politike, biologije, digitalizacije ali humanistike. Vsi tečaji so na ravni dodiplomskega študija, potekajo v angleškem jeziku, ovrednoteni s 7,5 kreditne točke (ECTS) ter združujejo delavnice in seminarje. Vse aktivnosti potekajo na kampusu v Gothenburgu, ki je uspešno središče inovacij ter kulture na zahodni obali Švedske in je že sedem let zapored imenovano za najbolj trajnostno mesto na svetu.

Več informacij najdete tukaj