Oznaka:

• Obštudijske dejavnosti

Športno društvo zaposlenih na Univerzi v Ljubljani (ŠDUL) vabi na rekreacijo v študijskem letu 2023/2024. Vadbe bodo potekale vsak petek od 6. oktobra 2023.

Šport ni le telesna aktivnost, temveč ponuja priložnost za izboljšanje zdravja, druženje in zabavo. ŠDUL tudi letos vabi, da se tako zaposleni na Univerzi v Ljubljani (UL) kot športa željni posamezniki, skupaj z družinskimi člani udeležite športnih aktivnosti.

Pridružite se lahko vadbenim skupinam za košarko, odbojko, nogomet in namizni tenis, v skupini ali sami trenirate v fitnes prostoru ali pa se pridružite skupini za pilates.

Športne aktivnosti bodo potekale v Univerzitetni športni dvorani v Rožni dolini, s pričetkom v petek, 6. oktobra 2023. Vadbe bodo potekale vsak petek od 18.30 naprej.

K rekreaciji se lahko prijavite in včlanite v ŠDUL v univerzitetni športni dvorani, vsak petek.

Članarina in vadnina v študijskem letu 2023/2024 (do 31. 5. 2024)

Družinska karta - za dva člana (velja le za zaposlene na UL) – 120 eur
za vsakega otroka od 8. do 18. leta starosti doplačilo 20 eur*

Posameznice in pozamezniki, ki so zaposleni na UL – 90 eur

Zunanji člani, ki niso zaposleni na UL – 110 eur

Posamezen obisk vadbe – 10 eur.

*otroci do 12. leta lahko telovadijo le skupaj s starši.

Foto: Unsplash