Oznaka:

• Obštudijske dejavnosti

Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani razpisuje za študentke in študente s posebnimi potrebami rekreativno vadbo plavanje. Vadba poteka vsak torek od 14.45 do 15.30 ure na bazenu kopališča Tivoli (Celovška cesta 25, Ljubljana). Na vadbo se lahko študenti vključijo kadarkoli v študijskem letu 2023/2024 po predhodni najavi.

Na rekreativno vadbo plavanja se študentke in študenti prijavijo na elektronski naslov cod@uni-lj.si. Vadba poteka v manjši skupini pod vodstvom Kristine Žagar, diplomirane športne trenerke.

Kaj: rekreativna vadba Plavanje
Kdaj: torek, od 14.45 do 15.30 ure
Kje: Kopališče Tivoli, Celovška cesta 25, 1000 Ljubljana
Prijava: na e-naslov cod@uni-lj.si ali mobilno številko 030 641 64
Začetek sezone: 10. 10. 2023. Na vadbo se lahko študenti vključijo kadarkoli v študijskem letu 2023/2024

O izvajalki: Kristina Žagar, diplomirana športna trenerka, izhaja iz plavanja, kjer se je v dobrih desetih letih dela in nabiranja izkušenj srečala z otroki, odraslimi, starostniki, invalidi in osebami s posebnimi potrebami. Dela kot kondicijska in plavalna trenerka v para-plavalni reprezentanci, skrbi za plavalno znanje rekreativnih triatloncev in deluje kot trenerka mlajših selekcij v vaterpolu.

Kontakt organizatorja: Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost, cod@uni-lj.si; M: 030 641 636