Prejemnice in prejemnike priznanj je nagovoril tudi rektor Univerze v Ljubljani, prof. dr. Gregor Majdič: »Vi ste tisti, ki skrbite, da naša univerza deluje. Skrbite, da so predavalnice pripravljene za študente, pomagate pri raziskovalnem in strokovnem delu, brez vas ne bi dobili izplačanih plač, vi poskrbite za pripravo vseh pogodb in nenazadnje, skrbite, da vsi na univerzi delujemo v skladu z zakoni in pravili. Brez vas bi se univerza ustavila, zato se mi zdi še posebej pomembno, da vam izrečemo priznanje za vaše delo, ki je pogosto spregledano. Sam visoko cenim vaše delo, iz katerega veje zavezanost in pripadnost naši univerzi in akademski skupnosti, predanost k delu, zavezanost k najvišjim standardom, pa tudi vašo prijaznost, pripravljenost na sodelovanje ob hkratni profesionalnosti. S svojim delom prispevate h konkretnim rešitvam številnih problemov in prispevate k boljšemu delovnemu okolju, okolju, v katerega, verjamem, vsi, tudi po vaši zaslugi, radi prihajamo.«

Prejemnice in prejemnike priznanj je nagovorila tudi Nela Babić, predstojnica Službe za pedagoško dejavnost in kakovost na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani. V govoru je povedala: »Menim, da ni dovolj to, da ste kot posamezniki in posameznice en glas, ne glede na to, kako močan in izjemen je. Veliko bolj pomembno je to, da smo danes, simbolno v dvorani, ki je zbornična, združeni v skupnost, v zboru, ki združuje veliko bolj ali manj močnih glasov, bolj ali manj pisane kvalitete, ker le tako smo dovolj močni, kar posamično dokazujete tudi s prejetimi priznanji. Vsaka vaša nagrada je obenem tudi nagrada vseh nas, vseh strokovnih služb, ki podpiramo vse vogale naših fakultet, akademij in tudi naše alme mater UL.«

V imenu zaposlenih se je zahvalila Mojca Kotar iz Rektorata UL. 

Priznanja za pomemben prispevek k izboljšanju delovnih procesov in pozitivni klimi na članicah in na rektoratu bodo prejeli:

Janja Anžič na predlog Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani 

Janja Anžič, vodja finančno-računovodske službe, že od zaposlitve naprej izkazuje izjemno predanost delu in pripadnost kolektivu. Svoje delo opravlja strokovno, premišljeno in kompetentno. V dinamičnem okolju univerze je ključna njena sposobnost hitrega prilagajanja in učenja, s svojo prilagodljivostjo in zagnanim pristopom k delu pa povezuje zaposlene med sabo in skrbi za dobro komunikacijo.

Kristina Brezjan na predlog Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani

Kristina Brezjan, pomočnica tajnika, se zavzema za nemoteno delovanje vseh delovnih procesov in prispeva k učinkoviti uporabi novih tehnoloških rešitev predvsem na področju kadrovanja. Neprecenljiv je njen prispevek pri uvedbi novega poslovnoinformacijskega sistema SAP. Nenehno se izobražuje na strokovnem in kadrovskem področju in je s tem nepogrešljiv člen kolektiva Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani.

Maša Medved na predlog Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani

Maša Medved, predstojnica organizacijske enote za koncertno dejavnost, je v sorazmerno kratkem času bistveno razširila in izboljšala delo na področju koncertne dejavnosti in s tem pripomogla k boljšemu pozicioniranju Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani v umetniškem prostoru. S svojo prijaznostjo, zagnanostjo in samoiniciativnostjo nesebično priskoči na pomoč vsem sodelavkam in sodelavcem ter študentkam in študentom. Njene organizacijske sposobnosti so velika dodana vrednost za akademijo.

Ljiljana Bibič na predlog Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani

Ljiljana Bibič je na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani zaposlena od leta 2011, kot vodja študijskega referata pa od začetka leta 2022. Njeno delo lahko ocenimo le s superlativi, predanost delu ter študentkam in študentom ter čut za sočloveka pa so le nekatere od kvalitet, ki odlikujejo gospo Bibič. S svojo odprto in pozitivno naravnanostjo ustvarja izjemno prijetno delovno okolje, ki spodbuja sodelovanje in medsebojno pomoč.

Milan Plešnar na predlog Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani

Milan Plešnar je na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani zaposlen na delovnem mestu tehničnega delavca in skrbi tako za kurirska dela kot tudi za hišniška opravila. Delo opravlja s ponosom, profesionalno in z veliko razumevanja. Njegova sočutnost, povezovalnost in strokovnost omogočajo reševanje vsakodnevnih težav, zaradi svoje predanosti, inovativnih rešitev in enakega odnosa do vseh pa je nepogrešljiv del akademijske skupnosti.

Skupina APIS: Bojana Bajec, Silva Bandelj, Vera Bogataj, Marija Brković, Mihael Budin, Liljana Bürmen Milenkovič, Peter Černetič, Maja Dejak, Amela Ikovic, mag. Barbara Kranjc in mag. Jožica Šmid na predlog Akademije za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani

Z uvedbo poslovnoinformacijskega sistema APIS se je na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo Univerze v Ljubljani korenito spremenil način dela. Z iskreno hvaležnostjo vsem sodelavkam in sodelavcem zremo v preteklo leto, saj so njihov trud, predanost in strokovnost omogočili implementacijo sistema SAP v povsem specifično delovno okolje akademije. Ta dosežek je rezultat veščin in znanja, predvsem pa njihovega srčnega vložka in skupnega prizadevanja.

Igor Jeraj na predlog Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani

Igor Jeraj predano opravlja delo vzdrževalca prostorov akademije že več kot 30 let. Vsa ta leta je pomagal pri svetovanju študentkam in študentom glede tehničnih rešitev in uspešno reševal številne izzive. Z natančnim in nesebičnim delom, ki mnogokrat presega njegove delovne obveznosti, je nepogrešljiv član naše skupnosti, študentk in študentov ter zaposlenih.

Gregor Bajc na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Gregor Bajc, zaposlen v infrastrukturnem centru na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani, je vodilni strokovnjak za merjenje molekulskih interakcij na podlagi plazmonske resonance. Je soavtor 16 znanstvenih člankov in delovni mentor študentskih del, nekaterih tudi nagrajenih s Prešernovo nagrado. Izsledki njegovih raziskav so pomemben prispevek na področju biokemijskih, bioloških, farmacevtskih in biotehnoloških znanosti.

Svetlana Gogić Knežić na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Svetlana Gogić od leta 1998 dela v laboratoriju Katedre za pedologijo in varstvo okolja na Oddelku za agronomijo Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani. Vključena je v pedagoško, raziskovalno in strokovno delo. Pri svojem delu vpeljuje nove metode in instrumente ter je samostojna, odgovorna, natančna in učinkovita. Vedno prijazna in pozitivna je pri laboratorijskem delu v veliko pomoč tako sodelavkam in sodelavcem kot tudi študentkam in študentom.

Sabina Knehtl na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Sabino Knehtl odlikuje strokovnost, ki se nadgradi z izjemnimi osebnostnimi lastnostmi, kot so čut za sočloveka, pripravljenost pomagati, sposobnost reševanja konfliktov in prijaznost. Svoje delo opravlja strokovno in neutrudno. Navedeno se je izkazalo predvsem ob zaključku starih dodiplomskih, predbolonjskih študijskih programov in pri uvedbi novega informacijskega sistema na Univerzi v Ljubljani.

Tea Kuzman na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Tea Kuzman vodi administrativno-strokovne procese na Oddelku za agronomijo Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani s 125 zaposlenimi. Pri koordinaciji finančnih in kadrovskih vidikov pedagoškega, raziskovalnega in strokovnega dela se spoprijema s kompleksnimi nalogami, pri čemer se odražajo njene organizacijske sposobnosti, odgovornost, natančnost, inovativnost in dobro sodelovanje z vsemi zaposlenimi na fakulteti.

Fani Oven na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Fani Oven je zaposlena kot strokovna sodelavka na Oddelku za mikrobiologijo Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani, kjer zagotavlja ključno podporo pedagoškim in znanstvenim sodelavkam in sodelavcem ter študentkam in študentom pri delu v laboratorijih katedre, ki so po njeni zaslugi na bistveno višji ravni po urejenosti in funkcionalnosti kot v letih pred njenim prihodom. Skrbi za nabavo materiala in varnost dela v laboratorijih. Je samoiniciativna, izredno prijazna in priljubljena sodelavka, hkrati pa natančna in zanesljiva pri svojem delu.

Katarina Rihtaršič na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Katarina Rihtaršič, vodja področja za mednarodno sodelovanje, je od nastopa delovnega razmerja pred tremi leti dosegla izjemno velik napredek področja, merljivega v kazalnikih in splošnem zadovoljstvu zaposlenih fakultete, domačih in tujih študentk in študentov ter tujih partnerjev tako na študijskem kot raziskovalnem področju. Odlikujejo jo predanost delu, občutek za soljudi in stalna želja po napredku.

Zdenka Zupančič na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Zdenka Zupančič že več kot 35 let pomembno prispeva k uspešnemu pedagoškemu, raziskovalnemu in strokovnemu delu Katedre za tehnologije rastlinskih živil in vino Oddelka za živilstvo na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani. Odlikujejo jo velika predanost, strokovnost in navdušenje nad opravljanjem dela. Je zelo priljubljena med sodelavkami in sodelavci, njena natančnost in motiviranost pa kažeta na visoko stopnjo zvestobe in pripadnosti katedri in oddelku.

Andreja Žagar na predlog Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Andreja Žagar se je leta 1998 zaposlila na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani kot strokovna sodelavka na Katedri za lesne škodljivce, zaščito in modifikacijo lesa. Aktivno sodeluje pri pedagoškem, raziskovalnem in strokovnem delu, skrbi za laboratorijsko opremo in varnost ter pomaga pri zaključnih delih študentk in študentov. Vzporedno z delom se je dodatno izobraževala in pridobila novo stopnjo izobrazbe. Z delom prispeva k napredku katedre. Poleg tega skrbi za družabno življenje katedre in oddelka za lesarstvo.

Jaka Hruševar na predlog Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani

Jaka Hruševar je kot sodelavec službe za informatiko v letih svojega delovanja postavil visoke standarde. S svojim pozitivnim odnosom je priznan in cenjen med strokovnimi sodelavkami in sodelavci, pedagoginjami in pedagogi. S predanostjo, skrbnostjo in prijaznostjo pa je neprecenljiv del kolektiva Službe za informatiko Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani. Njegova osebnost in delo sta nam lahko v zgled in spodbudo.

Vesna Narandja na predlog Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani

Vesna Narandja je strokovna sodelavka v službi za študijske zadeve že 31 let. Vseskozi je ključna oseba in prvi stik za študentke in študente Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani. Skozi njeno delo se odražajo izjemna zavzetost, natančnost, samostojnost in zanesljivost. Ima prijazen in spoštljiv odnos do sodelavk in sodelavcev ter študentk in študentov. Pri svojem delu s svojo strokovnostjo in prijaznostjo študentkam in študentom olajša marsikatero administrativno breme vpisnih in drugih postopkov. Med poznanimi velja za pošteno, dostopno in odzivno.

Dr. Nuša Petek na predlog Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani

Nuša Petek je vodja službe za kakovost na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani. V zadnjih desetih letih dela se je uspešno spoprijemala s spremljanjem, merjenjem in razvojem različnih vidikov kakovosti v pedagoškem procesu Ekonomske fakultete in razvojem projektov s tega področja. Skozi njeno delo in odnos se odražajo izjemna zavzetost, profesionalnost, natančnost, samostojnost in aktiven pristop, s katerim je izdatno prispevala k razvoju fakultete kot moderne, mednarodne in kakovostne.

Karmen Marolt na predlog Fakultete za arhitekturo Univerze v Ljubljani

Karmen Marolt, tajnica fakultete, je predana, vestna in pronicljiva sodelavka – vzor vsem strokovnim delavkam in delavcem Fakultete za arhitekturo Univerze v Ljubljani. Je samoiniciativna in se ne boji novih izzivov. Ima neomajno voljo in vero v dobro, koristno in pravično, ne glede na zahtevano vloženo delo.

Vera Wabra Lakše na predlog Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani

Vera Wabra Lekše že vrsto let uspešno vodi delo v kadrovski službi Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani. S svojim strokovnim pristopom učinkovito skrbi za obvladovanje pestrih dogodkov zaradi sprememb delovnopravne zakonodaje in vpeljave novih informacijskih sistemov. S kritičnim pogledom skrbi za pravo smer kadrovske strategije fakultete, hkrati pa ima izjemen občutek za soljudi.

Skupina APIS: Mateja Matjaž in Katja Perc na predlog Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani

Mateja Matjaž in Katja Perc sta ob prehodu v novo delovno okolje poslovnoinformacijskega sistema SAP s svojim strokovnim znanjem pomembno prispevali k oblikovanju izjemno heterogenega sistema nabavnih skupin na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani. Aktivno sta sodelovali pri vzpostavitvi sistema in pozneje nudili nesebično podporo vsem uporabnikom pri razumevanju in uporabi. Njun prispevek je neprecenljiv.

Mateja Terčič na predlog Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani

Delo ge. Mateje Terčič, vodje raziskovalnega referata, pomembno prispeva k razvoju raziskovalne dejavnosti na Fakulteti za farmacijo Univerze v Ljubljani. Svoje znanje izpopolnjuje na univerzitetnih in mednarodnih izobraževanjih, k temu spodbuja in je tudi vzor za ožji kolektiv. Profesionalnost, umirjenost in strokovnost so lastnosti, zaradi katerih jo sodelavke in sodelavci spoštujejo.

Skupina APIS: Zinka Ahlin, Marjan Bokal, Irena Čižman Bohinc, Neli Jandrić, Vida Jezernik, Tadeja Kovač, Vesna Kranjc, Polona Kužnar Matijević, Emil Meden, Simon Lavrič, Mojca Lozej, Urša Majerčič, Primož Pečnik, Terezija Sinjur, Miran Slobodjanac in Mateja Škerjanec na predlog Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani

Strokovne delavke in sodelavci Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani so na svoji članici uspešno uvedli enotni akademski poslovnoinformacijski sistem SAP, ki omogoča večjo preglednost in primerljivost podatkov ter poenoteno delo vseh članic. S svojim delom in trudom so bistveno prispevali k uspešni implementaciji sistema, h kreiranju navodil za pravilno rabo sistema in k usposabljanju drugih zaposlenih na članici.

Anita Bartol na predlog Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

Anita Bartol je zaslužna za nesebično pomoč in predajo znanja sodelavkam v študentskem referatu, ki je v zadnjih letih doživel spremembo načina dela. Anita je pomemben gradnik v procesu nemotenega poslovanja celotne fakultete. Prenos njenega znanja drugim zaposlenim bogati delovno okolje in organizacijsko klimo. Njena pomembna lastnost je tudi skrb za ustrezno rabo slovenskega jezika v poslovnem okolju fakultete.

Mag. Primož Kočar na predlog Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

Mag. Primož Kočar je kot vodja tehnično-vzdrževalne službe izjemno sposoben za organizacijo in optimizacijo delovnih procesov v tehnično-vzdrževalni službi, kar pripomore k učinkovitemu napredku poslovanja fakultete. Delo je zanj karierni izziv. Med drugim je aktivno in uspešno prevzel vodenje in pripravo javnih naročil, ki se tičejo prenove in obnove, ter izvedel številna zahtevna obnovitvena in vzdrževalna dela na fakulteti.

Herman Mikuž na predlog Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

Herman Mikuž skrbi za nadaljnji razvoj knjižnice Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani, predvsem na astronomskem področju. Prispeva k področju razvoja slovenskega strokovnega jezika za področje astronomije in astrofizike. Je izjemen opazovalec na področju astronomije, sodeloval je tudi pri odkritju dveh novih kometov, odkril večje število asteroidov in supernov. Strokovno znanje redno razdaja mlajšim v okviru delovnih nalog fakultete.

Tanja Zakrajšek na predlog Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani

Tanja Zakrajšek je s svojimi izkušnjami, potrpežljivostjo, predanostjo in ustvarjalnostjo pomembno pripomogla k nadaljnjemu razvoju raziskovalne pisarne Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani. Ključna je tudi njena vloga pri uvajanju sistema SAP, spremljanju finančnega stanja tako projektov kot tudi celotnega poslovanja na fakulteti. Pomembna pa je tudi njena zavzetost za prenos znanja sodelavkam, kar posledično zagotavlja nemoten potek dela.

Zala Cimperman na predlog Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani

Zala Cimperman, zaposlena v dekanatu Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani, je ključna oseba za upravljanje dokumentnega sistema GovernmentConnect, s čimer izboljšuje uporabniško izkušnjo zaposlenih na fakulteti in Univerzi v Ljubljani. Poleg tega aktivno promovira zdravje na delovnem mestu, organizira športne aktivnosti in je nepogrešljiva pri reševanju administrativnih izzivov.

Mag. Tanja Mavrič Rušt na predlog Fakultete za strojništvo Univerze v Ljubljani

Mag. Tanja Mavrič Rušt kot vodja službe za raziskovalno dejavnost na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani skrbi za celovito administrativno podporo znanstvenoraziskovalnim aktivnostim na fakulteti, ki vključuje informiranost raziskovalcev o novih razpisih, pogojih za prijave, pravilnost prijav in podporo pri izvedbi projektov. S proaktivnim pristopom in veliko taktnosti usklajuje zahteve naročnikov, računovodstva in kadrovske zmožnosti laboratorijev.

Nika Vardjan Naglič na predlog Fakultete za strojništvo Univerze v Ljubljani

Nika Vardjan Naglič kot vodja študentskega referata Fakultete za strojništvo Univerze v Ljubljani skrbi za pravočasen in pravilen vpis študentk in študentov, spremembe študijskih programov in pravno neoporečnost vodenja vseh administrativnih postopkov, vezanih na študijske zadeve fakultete. Nepogrešljiva je pri digitalizaciji postopkov vpisa, vodenja seznamov prisotnosti in urnika. Odlikujejo jo samoiniciativnost, kreativnost in odgovornost.

Matija Vedenik na predlog Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

Matija Vedenik ima odličen pregled nad svojim delovnim področjem in je pri opravljanju dela izjemno prizadeven, natančen, vesten in sistematičen. Pri delu je še posebej cenjen njegov pristop k iskanju odgovorov in rešitev problemov – vsako situacijo natančno prouči in jo postavi v širši kontekst razumevanja, jasno pa opozori tudi na možne posledice odločitev, s čimer omogoča delo in sprejemanje odločitev na ustrezni in razumljivi pravni podlagi.

Tina Zupanek na predlog Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

Tino Zupanek pri delu odlikujejo izjemna prizadevnost in visoka strokovnost, vestnost, natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost. S takšnim odnosom in pozitivnim pristopom tako do dela kot do sodelavk in sodelavcev je vzpostavila stabilno delovanje finančno-računovodske službe, katere vodenje je prevzela v času, ko se je služba spopadala z večjimi kadrovskimi spremembami. Do vseh izzivov pristopa strokovno in z veliko optimizma. 

Strokovne delavke Znanstvenoraziskovalnega inštituta UL FF: Darinka-Ika Bartol, Saša Blatnik Ristović, Klara Čuden, Barbara Dolenc, Ema Karo, Olivera Novaković, Tina Pleško in Nataša Založnik na predlog Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

Sodelavke strokovne službe Znanstvenega inštituta Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani s svojo strokovnostjo in pripravljenostjo za sodelovanje med članicami Univerze v Ljubljani prispevajo nepogrešljiv delež k odličnosti Univerze v Ljubljani na področju znanosti in raziskovanja in s tem k ugledu Univerze. S svojimi aktivnostmi v okviru zelo uspešnega projekta Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! pa pomagajo k ozaveščanju pomena znanosti v družbi.

David Fatur na predlog Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani

Po diplomi na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani na smeri Kemija se je zaposlil na Inštitutu za biokemijo Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani. Pri svojem delu je izjemno natančen in zanesljiv. V študentski pisarni inštituta skrbi za komunikacijo s študenti. Opravlja tudi delo informatika, kjer mora biti še posebej sistematičen.

Univerzitetna služba za investicije in upravljanje z nepremičninami – za projekt Kampusa UL MF Vrazov trg: Anja Gomizelj, Boštjan Kolenc, Aleš Pavšek in Petra Tomc na predlog Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani

Projekt gradnje trojnega kampusa Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani je eden največjih projektov v zgodovini Univerze v Ljubljani in Medicinske fakultete. Zaradi zahtevnosti projekta je sodelovanje med fakulteto in univerzo ključno, pri čemer so sodelavci univerzitetne službe za investicije s svojim strokovnim delom prispevali k temu, da se projekti trojnega kampusa Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, še zlasti projekt gradnje Kampusa Vrazov trg, uspešno uresničujejo. Prispevek sodelavk in sodelavcev univerzitetne službe za investicije in upravljanje nepremičnin je neprecenljiv za razvoj pedagoške, znanstvenoraziskovalne in strokovne dejavnosti fakultete.

Sabina Arhar na predlog Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Sabina Arhar, zaposlena v tajništvu Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani, je z vestnim, natančnim in zanesljivim delovanjem ter visokimi etičnimi standardi vzor številnim sodelavkam in sodelavcem. Na nobeno delo ne gleda zviška in kot pripadna članica kolektiva pomembno zaznamuje naš vsakdan. Rezultati njenega dela se pogosto pojavijo skoraj nevidno, samoumevno, a vselej je jasno, da za odlično opravljenim delom stoji Sabina Arhar. 

Marinko Kondič na predlog Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Marinko Kondič je vodja projektne pisarne in nepogrešljiv član strokovnega aktiva Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani, saj sodeluje tako v upravnem odboru fakultete kot tudi v drugih komisijah. Njegovo široko znanje je neprecenljivo, njegovo delo natančno in vedno zanesljivo. Brez njegovega pozitivnega pogleda na še tako »nerazrešljive« probleme ter brez njegove prijaznosti in pripravljenosti pomagati si projektno pisarno težko predstavljamo.

Alenka Šalej Lah na predlog Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani

Alenka Šalej Lah je leta 2022 prevzela področje internacionalizacije v projektni pisarni Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani. Z velikim trudom in širjenjem znanja je področju dala nove razsežnosti in tisti večni »Nimam sredstev za odhod v tujino« spremenila v neskončne možnosti, ki obstajajo in omogočajo širitev sodelovanj zunaj meja. Je zanesljiva, spoštljiva, delavna, komunikativna in vedno pripravljena pomagati.

Ružica Gatarič na predlog Rektorata Univerze v Ljubljani

Ružica Gatarič na rektoratu Univerze v Ljubljani predano opravlja delo v glavni pisarni. Njena vloga pri preoblikovanju poslovanja, predvsem pri prehodu s fizičnega urejanja dokumentov na brezpapirno poslovanje, je neprecenljiva. Ga. Gatarič s skrbno marljivostjo zagotavlja, da procesi v pisarnah tečejo brezhibno. Njene izkušnje in znanje pa so nepogrešljiv steber našega delovanja.

Dr. Mojca Kotar na predlog Rektorata Univerze v Ljubljani

Dr. Mojca Kotar s predanostjo in strokovnostjo pomembno zaznamuje razvoj knjižnične dejavnosti na Univerzi v Ljubljani. Kot priznana strokovnjakinja s svojo vizijo in inovativnim pristopom prispeva k prepoznavnosti in razvoju Univerze v Ljubljani, hkrati pa je s svojim delom zgled inovativnosti, ki navdihuje akademsko skupnost.

Teja Velkavrh na predlog Rektorata Univerze v Ljubljani

Teja Velkavrh je z odgovornim pristopom in naravnanostjo k rešitvam nepogrešljiva pri urejanju lastništva univerze in stvarnopravnih zadev. Njena pomoč preprečuje napake v razumevanju zakonodaje in statuta Univerze v Ljubljani. Ga. Velkavrh je zanesljiva in odgovorna sodelavka, ki jo cenimo na rektoratu in v članicah Univerze v Ljubljani.

Skupina APIS: Marija Božič, Anamarija Dolenc, Mojca Kucler Dolinar in Adriana Košak na predlog Teološke fakultete Univerze v Ljubljani

Predlagani zaposleni so ob podpori vodstva v fazi implementacije sistema APIS oblikovali in izvedli številne odločitve in naloge s kadrovskega, finančno-računovodskega in organizacijskega področja. Poleg tega so poskrbeli za prenos znanja in uvajanje drugih zaposlenih. Čas, ki so ga namenjali projektu, je mnogokrat presegel obseg obveznega delovnega časa in posegel v njihov prosti čas. Uspešno zaključena faza implementacije sistema APIS je zahtevala medsebojno usklajevanje, pomoč in predanost Teološke fakultete Univerze v Ljubljani.