Oznaka:

• Obštudijske dejavnosti

Univerza v Ljubljani vabi na tradicionalni novoletni univerzitetni ples, ki bo v sredo, 20. decembra 2023, ob 20.00 v Rožni Kuhni Študentskega doma Ljubljana (Svetčeva 9).

Ne glede na to, ali ste začetniki ali že izkušeni plesalci, lepo vabljeni, da se nam pridružite na čarobnem večeru tradicionalnega novoletnega univerzitetna plesa Univerze v Ljubljani.

»Ples je univerzalna oblika gibanja, ki dviga v nas posebno razpoloženje, osvobaja podzavest, sprošča, ruši pregrade med obvladanim vedenjem in sproščenim izražanjem čustev. Ples je najstarejše sredstvo za izražanje človekovih telesnih, čustvenih in duhovnih razsežnosti, občutkov. Kadar plešemo, se energijska polja združujejo, zaradi sprostitve energije pa vnovič zaživimo, počutimo se radostne dodaja doc. dr. Meta Zagorc, plesna legenda in izvajalka plesnih vaj za univerzitetni novoletni ples.

Veselimo se srečanja z vami na najbolj plesnem dogodku sezone!

Novoletni univerzitetni ples
Kdaj: sreda, 20. 12. 2023, 20.00 – 22.00
Kje: Rožna Kuh'na, Svetčeva 9, Ljubljana
Kdo: vsi študenti, profesorji in drugih plesni navdušenci
Kaj: ples ob dobri glasbi in odlični družbi
Stil obleke: eleganten
VSTOP PROST!

Za več informacij glede dogodka se obrnite na Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani, cod@uni-lj.si ali 030 641 648.