UL prejela nagrado za razvojno delo na področju odnosov z alumni

V začetku novembra je v Oxfordu potekala mednarodna konferenca GLS 2018 (Graduway Leaders Summit), kjer se vsako leto predstavljajo najboljše prakse in trendi na področju odnosov z alumni.

Letos je bila kot dobra praksa k predstavitvi povabljena tudi UL in sicer s poleti ustanovljeno Mrežo klubov alumnov AlumniUL. Kot izjemna sta bila prepoznana skupni pristop vseh članic UL ter hiter in celovit razvoj področja, ki v preteklosti, z izjemo nekaterih članic, ni bil deležen posebne pozornosti UL.

Največja potrditev, da smo z začrtano strategijo na pravi poti pa je nedvomno prejetje nagrade za posebne dosežke v kategoriji Outstanding Dedication to Engagement, ki smo jo prejeli tekom konference.

V duhu mednarodne prepoznavnosti dobrega dela, ki ga opravlja vseh 26 članic skupaj z rektoratom UL, ste ponovno vabljeni k ogledu spletnega portala AlumniUL in ogledu možnosti, ki vam jih ponuja.