Slovo od starega in v pričakovanju novega

Čeprav je bilo leto 2021 še vedno močno zaznamovano z epidemijo COVID-19, so bili naši klubi alumnov močno dejavni.

• Število vseh alumnov v klubih se je povečalo na 9.220 – še malo in bomo prešli magično mejo 10.000.
  • Naši alumni so na portalu lahko brskali po 370 prostih delovnih mestih, se prijavili na katerega izmed 136 dogodkov ali pa izkoristili katero od 37 ugodnosti, ki jih nudijo naši partnerji.
  • V novembru smo v sodelovanju s 23 članicami zagnali mentorski program Alumni za študente, v katerega je že vključenih več kot 290 mentorjev. Če tudi vas zanima sodelovanje v programu, se lahko še vedno prijavite. Za več informacij kliknite tukaj.
  • Jeseni smo vzpostavili tudi Modro fakulteto, ki je namenjena našim alumnom starejšim od 60 let. Zagotovo poznate koga, ki bi ga programi vseživljenjskega učenja za starejše zanimali – prijazno ga povabite zraven. Več informacij na voljo tukaj.

Ne pozabite deliti, da ste član/ica vašega kluba in Mreže klubov alumnov UL ter spodbudite k vpisu tudi vaše sošolke, sošolce, kolege in kolegice.

Upamo, da je bilo tudi vaše leto 2021 uspešno in da bo prihodnje le še bolj.

Srečno 2022!