IKT svetovanje ponovno na Modri fakulteti

Vas pametni telefon spet ne uboga, dela stvari po svoje in hoče biti pametnejši od vas? Vas spletna banka opozarja na prevare in viruse, pa ne veste, kaj narediti in kako se jih ubraniti? Pridite po IKT-nasvet, ki ga ponuja Modra fakulteta!

Za premagovanje digitalnih ovir bodo poskrbeli študenti računalništva in informatike, ki bodo na voljo za individualno pomoč ter nasvete v zvezi z digitalnimi tehnologijami in njihovo uporabo. Če potrebujete pomoč pri uporabi pametnega telefona, pri registraciji in odprtju računa za spletni servis (na primer vzpostavitev storitve SI-PASS, dostop do portala IRIS, odprtje računa na Facebooku) ali pa nasvet glede varnosti na internetu ali zaščite vaših podatkov, je IKT-nasvet pravi naslov. Pridete lahko tudi le na klepet in nadgradite vaše digitalne kompetence.

Svetovanje poteka vsak ponedeljek (18.30 - 20.00) in četrtek (17.30 - 19.00) na rektoratu UL.

Zaželene predhodne prijave na